2016

Collateral Beauty (2016)
0
HD
Collateral Beauty (2016)
Collateral Beauty : Duke u rikuperuar pas një tragjedie, një burrë vë në pyetje universin duke i shkruar Dashurisë, Kohës dhe Vdekjes. Me marrjen e përgjigjeve të papritura, ai nis të shikojë se si ato bashkëveprojnë e se si dhe humbja mund të sjellë momente domethënëse dhe të bukura.
0 /0
Dear Zindagi (2016)
6.8
Dear Zindagi (2016)
Kaira është një kinematografe në kërkim të jetës perfekte. Takimi i saj me Xhagun, një doktor me mendime origjinale, e ndihmon atë të fitojë një perspektivë të re për jetën. Ajo zbulon që lumturia është gjetja e rehatisë në papërsosmëritë e jetës.
6.8 /5
Seoul Station (2016)
0
HD
Seoul Station (2016)
Grupe të ndryshme njerëzish provojnë t'i mbijetojnë një sulmi zombi që prek të gjithë popullatën në Seoul.
0 /0
The Light Between Oceans
0
HD
The Light Between Oceans
Një rojëtar fari dhe e gruaja e tij që jetojnë në bregun perëndimor të Australisë rrisin një fëmijë që gjejnë në një barkë të sjellë nga deti.
0 /0
Moonlight (2016)
0
Moonlight (2016)
Moonlight tregon historine prekese te nje djali te ri qe ka veshtiresi ne gjetjen e vetes, e treguar ne tre kapituj historia tregon jeten e djalit ndersa ai provon ekstazine, dhimbjen dhe bukurine e te renit ne dashuri nderkohe qe perballet me seksualitetin e tij.
0 /0
La La Land (2016)
8.6
HD
La La Land (2016)
Një pianist xhazi në Los Angeles bie në dashuri me një vajzë që aspiron të bëhet aktore.
8.6 /7
Why Him? (2016)
9.5
CAM
Why Him? (2016)
Nje baba formon nje rivalitet me te dashurin e pasur te vajzes se tij.
9.5 /12
Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016)
9
CAM
Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016)
19-vjeçari Billy Lynn është sjellë në shtëpi per një tur fitoreje pas një beteje te tmerreshme ne Irak. Nëpërmjet kthimeve mbas ne kohe filmi tregon se çfarë ka ndodhur me të vërtetë me skuadrën e tij - duke dhene kontrastin e realitetit te luftës me perceptimet e Amerikës.
9 /1
Rocky Handsome
0
HD
Rocky Handsome
Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.
0 /0
Brotherhood
5.5
Brotherhood
First there was Kidulthood then Adulthood now comes Noel Clarkes last installment brotherhood With Sam facing up to the new world he realizes it also comes with new problems and new challenges that he must face that he knows will require old friends to help him survive new dangers.
5.5 /2
Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)
0
Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)
Pasi viziton të atin në psikiatrinë e Arkhamit, i riu Howard Lovecraft padashur përdor Nekronomikonin legjendar për të hapur një portal drejt një bote të çuditshme të ngrirë që gëlon nga përbindëshat.
0 /0
City of Dead Men (2014)
0
HD
City of Dead Men (2014)
Një amerikan që udhëton në Amerikën e Jugut, përfundon duke jetuar me një grup të pa adaptuarish në një spital të braktisur me një të kaluar të errët.
0 /0
The Warrior’s Gate (2016)
10
HD
The Warrior’s Gate (2016)
Një adoleshent gjen një portë e cila e transporton në Kinën e lashtë. Aty ai mëson që aftësitë që merr nga video lojërat t'i kthejë në aftësi dyluftimi.
10 /3
Phantom Detective (2016)
10
Phantom Detective (2016)
"Phantom Detective" Hong Gil Dong është një detektiv privat shumë i zoti e me një kujtesë të jashtëzakonshme. Ndërkohë që vazhdon të ndjekë zotimin që i ka bërë të ëmës për hakmarrje, ai përfshihet në një komplot shumë herë më të ndërlikuar e të madh se ai në të cilin ndodhej më parë.
10 /1
Operation Avalanche (2016)
0
Operation Avalanche (2016)
Në 1967, 4 agjentë të infiltruar dëgohen në NASA, të infiltruar si ekipi i xhirimit të një dokumentari. Ajo që zbuluan çoi në një nga kospiracionet më të mëdha në historinë e Amerikës.
0 /0
Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)
2
Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)
Kur dy biznesmen vrasin ortakun brenda kompanise se tyre, deshmitari kyç i vrasjes u be djali i vogel i viktimes. Vrasesit u perpoqen te fiksonin nje takim me djalin e vogel per ti rezervuar atij te njejtin fat sikurse edhe tea tit, por vrasesi me pagese nuk mundi ta kryente kete vrasje dhe e dergon djalin e vogel ne arrati. ...
2 /1
Saheb Bibi Golaam (2016)
0
HD
Saheb Bibi Golaam (2016)
Tre persona te ndryshem nga tre bote te ndryshme perplasen nje mbremje te ftohte dimri ne Kolkata.
0 /0
Tum Bin 2 (2016)
0
HD
Tum Bin 2 (2016)
Tum Bin 2 flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e re dhe veshtiresite ne vendimmarrje.
0 /0
Pichaikkaran (2016)
10
Pichaikkaran (2016)
Nje njeri i pasur duhet te behet lypes per 48 dite ne menyre qe te shpetoj nenen e tij te semure.
10 /2
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)
0
HD
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)
Filmi tregon per rrugetimin e fituesit te kupes se botes ne kriket, Mahendra Singh Dhoni nga nje koleksionues biletash ne koleksionuesh te shume trofeve.
0 /0
Open