2015

Lapland Odyssey 2
false
HD

Lapland Odyssey 2

Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.
A Man Called Ove
7.7
HD

A Man Called Ove

Ove, një pensionist i mbyllur në vetvete kalon ditët e tij duke ndjekur rregullat e shoqërisë dhe duke vizituar varrin e bashkëshortes. Ndërkohë që heq dore nga jeta zhvillon një miqësi me komshinë e tij optimiste për jetën...4
Kara Bela
7.5
HD

Kara Bela

2015

Kara Bela

Pas vdekjes së gruas dhe babait, Kudreti i cili ka jetuar gjithmonë sipas rregullave, vendos të shkojë në një udhëtim për të shpëtuar një vajzë.
Rudhramadevi
0
HD

Rudhramadevi

Filmi tregoh historine e sundimit te mbretereshesh Rudrama Devi ne indine jugore gjate shekullit te 13.
Narcos
8.8

Narcos

2015

Narcos

Narcos tregon historine e karteleve te dhunshme te droges ne Kolumbi.
Ask Sana Benzer
7.8
HD

Ask Sana Benzer

Një vajze e re me një të kaluar me probleme bien në dashuri me një djalë të pashëm, por nuk është çdo gjë që duan ata, dhe që ëndërrojnë.
Waffle Street
10
HD

Waffle Street

Waffle Street është historia e vërtetë e Jimmy Adams, një V.P. i cili nga nje pasuri prej 30 miliard $,humb punën e tij dhe shkon duke punuar si një kamerier në një dyqan me waffle.
Black Mass
10
HD

Black Mass

2015

Black Mass

Historia e vërtetë e “Bardhoshi” Bolxhër, vëllai i një senatori shteti dhe krimineli më famëkeq në historinë e Bostonit të jugut, i cili u bë një informator i FBI-së për të hequr qafe një familje Mafie që preku territorin e tij.
Alaska (2015)
8.3
HD

Alaska (2015)

Historia e një çifti të takuar rastësisht dhe peripecitë e dashurisë së tyre të pathyeshme.
Man Down (2015)
9.5
HD

Man Down (2015)

Në një Amerikë post-apokaliptike, ish Marinsi Gabriel Dramër kërkon në mënyrë të dëshpëruar vendndodhjen e djalit të tij, i shoqëruar nga shoku i tij më i mirë dhe një i mbijetuar.
NOIR
1

NOIR

2015

NOIR

NOIR chronicles the lives of four people living in a neighborhood plagues by poverty and violence, aspiring to freedom and happiness. Kadhafi, a 26 year old aspiring rapper and ex-member of a street gang, just out of prison, wants to steer clear of troubles. Fleur, a 17 year old Haitian mother in an abusive and passionate relationship with her daughter's ...
The Family Fang (2015)
6.2
HD

The Family Fang (2015)

Vėlla e motėr rikthehen nė shtėpi pėr tė kėrkuar prindėrit e tyre tė famshėm.
Siccin 2 (2015)
7.1

Siccin 2 (2015)

Pasi vdes i biri i njė gruaje, mė vonė ajo zbulon se nuk ishte koincidencė apo vdekje e thjeshtė, por pėr shkak tė njė magjie tė zezė qė i ėshtė bėrė asaj dhe familjes.
The Vatican Tapes (2015)
9
HD

The Vatican Tapes (2015)

Një prift dhe dy kardinalë duhet të luftojnë shpirtin e djallit që ka pushtuar një vajzë të re.
Antigang (2015)
5.7
HD

Antigang (2015)

Një skuadër me policë që janë gjithmonë ballë përballë me kriminelë, tani do të ndeshen me çështjen më të vështirë të karrierës së tyre.
Drejt Fundit
10
HD

Drejt Fundit

"Drejt Fundit" me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film
Guddu Ki Gun (2015)
10
HD

Guddu Ki Gun (2015)

Kjo eshte historia e Guddu i cili eshte nje shites detergjentesh qe shkon shtepi ne shtepi per te shitur.
New Initial D the Movie Legend 2 – Racer
7.1

New Initial D the Movie Legend 2 – Racer

The planned film trilogy retells the beginning of the story from Shuuichi Shigeno's original car-racing manga. High school student Takumi Fujiwara works as a gas station attendant during the day and a delivery boy for his father's tofu shop during late nights. Little does he know that his precise driving skills and his father's modified Toyota Sprinter AE86 Trueno make ...
A Tale of Love and Darkness
6.2

A Tale of Love and Darkness

A story about the childhood of Oz in Jerusalem and his youth in the Kibbutz during the British Mandate and the first days of the state of Israel. The plot describes the relationship between young Oz to his mother and his first steps as a writer.
Hero
8
HD

Hero

2015

Hero

Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan