2015

Ask Sana Benzer
7
HD
Ask Sana Benzer
Një vajze e re me një të kaluar me probleme bien në dashuri me një djalë të pashëm, por nuk është çdo gjë që duan ata, dhe që ëndërrojnë.
7 /3
Waffle Street
10
HD
Waffle Street
Waffle Street është historia e vërtetë e Jimmy Adams, një V.P. i cili nga nje pasuri prej 30 miliard $,humb punën e tij dhe shkon duke punuar si një kamerier në një dyqan me waffle.
10 /1
Black Mass
10
HD

Black Mass

2015
Black Mass
Historia e vërtetë e “Bardhoshi” Bolxhër, vëllai i një senatori shteti dhe krimineli më famëkeq në historinë e Bostonit të jugut, i cili u bë një informator i FBI-së për të hequr qafe një familje Mafie që preku territorin e tij.
10 /1
Alaska (2015)
8.3
HD
Alaska (2015)
Historia e një çifti të takuar rastësisht dhe peripecitë e dashurisë së tyre të pathyeshme.
8.3 /8
Man Down (2015)
9.5
HD
Man Down (2015)
Në një Amerikë post-apokaliptike, ish Marinsi Gabriel Dramër kërkon në mënyrë të dëshpëruar vendndodhjen e djalit të tij, i shoqëruar nga shoku i tij më i mirë dhe një i mbijetuar.
9.5 /2
NOIR
1

NOIR

2015
NOIR
NOIR chronicles the lives of four people living in a neighborhood plagues by poverty and violence, aspiring to freedom and happiness. Kadhafi, a 26 year old aspiring rapper and ex-member of a street gang, just out of prison, wants to steer clear of troubles. Fleur, a 17 year old Haitian mother in an abusive and passionate relationship with her daughter's ...
1 /1
The Family Fang (2015)
0
HD
The Family Fang (2015)
Vėlla e motėr rikthehen nė shtėpi pėr tė kėrkuar prindėrit e tyre tė famshėm.
0 /0
Siccin 2 (2015)
0
Siccin 2 (2015)
Pasi vdes i biri i njė gruaje, mė vonė ajo zbulon se nuk ishte koincidencė apo vdekje e thjeshtė, por pėr shkak tė njė magjie tė zezė qė i ėshtė bėrė asaj dhe familjes.
0 /0
The Vatican Tapes (2015)
9
HD
The Vatican Tapes (2015)
Një prift dhe dy kardinalë duhet të luftojnë shpirtin e djallit që ka pushtuar një vajzë të re.
9 /1
Antigang (2015)
0
HD
Antigang (2015)
Një skuadër me policë që janë gjithmonë ballë përballë me kriminelë, tani do të ndeshen me çështjen më të vështirë të karrierës së tyre.
0 /0
Drejt Fundit
10
HD
Drejt Fundit
"Drejt Fundit" me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film
10 /7
Guddu Ki Gun (2015)
10
HD
Guddu Ki Gun (2015)
Kjo eshte historia e Guddu i cili eshte nje shites detergjentesh qe shkon shtepi ne shtepi per te shitur.
10 /1
New Initial D the Movie Legend 2 – Racer
0
New Initial D the Movie Legend 2 – Racer
The planned film trilogy retells the beginning of the story from Shuuichi Shigeno's original car-racing manga. High school student Takumi Fujiwara works as a gas station attendant during the day and a delivery boy for his father's tofu shop during late nights. Little does he know that his precise driving skills and his father's modified Toyota Sprinter AE86 Trueno make ...
0 /0
A Tale of Love and Darkness
0
A Tale of Love and Darkness
A story about the childhood of Oz in Jerusalem and his youth in the Kibbutz during the British Mandate and the first days of the state of Israel. The plot describes the relationship between young Oz to his mother and his first steps as a writer.
0 /0
Hero
9
HD

Hero

2015
Hero
Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan
9 /3
Kara Sevda ( Dashuri e Erret )
7.7
Kara Sevda ( Dashuri e Erret )
Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura ...
7.7 /47
Goddess Of Love
8
+18HD
Goddess Of Love
Një grua e paqëndrueshme mendërisht fillon të bëhet si e çmendur kur dyshon se i dashuri I saj e ka lënë atë për një grua tjetër.
8 /1
The Diary of a Teenage Girl
0
HD
The Diary of a Teenage Girl
The Diary of a Teenage Girl flet per një artiste adoleshente që jeton në San Françiskon e viteve '70 fillon një marrëdhënie me të dashurin e mamasë.
0 /0
Being Charlie (2015)
0
Being Charlie (2015)
Çarli është një 18 vjeçar i mundimshëm që arratiset nga një qendër rehabilitim, por kur kthehet në shtëpi në Los Anxhelos, prindërit e tij ndërhyjnë dhe e detyrojnë të shkojë në një rehabilitim për të rritur. Aty, ai takon një vajzë të bukur por të mundimshme, Evën, dhe është i detyruar të luftojë me drogën, dashurinë e paarritshme dhe prindër ...
0 /0
One-Punch Man
8.7
One-Punch Man
One Punch Man është shumë i fortë dhe është mërzitur nga armiqtë e dobët. A do përballet ai ndonjëherë me një sfidë të vërtetë?
8.7 /7