2014

Penny Dreadful
8.2

Penny Dreadful

Penny Dreadful është një serial horror psikologjik me implikime erotike dhe është ambientuar në Londër gjatë epokës “Viktoriane”. Në ...
The Flash
9.4

The Flash

2014

The Flash

Nëntë muaj pas S.T.A.R Labs ka shpërthyer, Barri zgjohet për të gjetur fakte por diçka ka ndodhur që ai është në kome, me ndihmen e miqve te ti ...
Addicted
9.7
HD

Addicted

2014

Addicted

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke ...
A Small September Affair
9.8
HD

A Small September Affair

Një vajzë e bukur që i ka të gjitha, joshëse, lozonjare, me fjalët e saj : “shumë e gëzuar për të rënë në dashuri”. Një aksident i ...
Sniper: Legacy
10
HD

Sniper: Legacy

Një mashtrues vrasës është duke i likuiduar një nga një te gjithë liderët e ushrise. Brandoni kupton se babai i tij është caku tjetër për tu ...
The November Man
10

The November Man

Ish agjenti i CIA-s, Peter Devereaux thirret në një mision që shumë shpejt do të shndërrohet në një cështje personale. Por ky mision do të bëhet ...
RoboCop
5

RoboCop

2014

RoboCop

Jemi në vitin 2028. Teknologjinë e robotëve e kontrollon kompania OMNIKORP. Produket e tyre fitojnë luftëra në gjithë planetin, dhe tani duan ti ...
Transformers: Age of Extinction
10

Transformers: Age of Extinction

Pas betejës në mes Autobotëve dhe Diseptikonëve që ndryshoj Çikagon, njerëzimi mendon se të gjithë alienët paraqesin kërcënim permanent. Herlod ...
Into the Storm
8

Into the Storm

Brenda një dite të vetme, qyteti i Silverton shkatërrohet nga një numër i paparë të tornadosh.
Asterix: The Land of the Gods
8.7

Asterix: The Land of the Gods

In order to wipe out the Gaulish village by any means necessary, Caesar plans to absorb the villagers into Roman culture by having an estate ...
The Salvation
6.8

The Salvation

Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit ...
Noah
9.1

Noah

2014

Noah

Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe’n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të ...
Rio 2
10

Rio 2

2014

Rio 2

It’s a jungle out there for Blu, Jewel and their three kids after they’re hurtled from Rio de Janeiro to the wilds of the Amazon. As ...
Pompeii
10

Pompeii

2014

Pompeii

Në shekullin 79 E.S., Milo, një skllav i kthyer gladiator e gjen veten në garë kundër kohës për të shpëtuar vajzën e ëndrrave, bukuroshen Kasia, ...
The Rover
10
HD

The Rover

2014

The Rover

10 vjet pas krizës globale, një njeri i vetmuar vihet në ndjekje të personave që vodhën pasurinë e tij të vetme, makinën e tij. Gjatë rrugës, ai ...
Kick
7.7
HD

Kick

2014

Kick

Një djalë i cili është i dashura len veten pas adrenalinës nga e cila fillon një jete krejtësisht te re për te ndihmuar një vajze e cila vuan nga ...
Calculator
6.5
HD

Calculator

2014

Calculator

10 të burgosur, të dënuar me internim në një planet armiqësor XT-59, duhet të hapin rrugën përmes moçalit për të arritur në Ishullin e Lumturisë, ...
Pawn Sacrifice
10
HD

Pawn Sacrifice

Bazuar në një histori të vërtetë e zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe ...
The Last: Naruto the Movie
10
HD

The Last: Naruto the Movie

Hanabi, motra e vogël e Hinatës është rrëmbyer nga alieni Otsutsuki Toneri. I dëshpëruari Uzumaki Naruto duhet të mbledh veten për të ndihmuar të ...