2014

Fasten Your Seatbelts
0
HD
Fasten Your Seatbelts
Elena dhe Antonio dashurohen me njëri-tjetrin pavarësisht pengesave që i ndajnë. A triumfon dashuria edhe mbi vdekjen?
0 /0
The Best of Me
6.5
HD
The Best of Me
Historia e Amanda dhe Douzon, dikur gjimnazistë, pas disa vitesh rigjejnë njëri-tjetrin dhe dashurinë e humbur.
6.5 /2
Burnout
0
HD

Burnout

2014
Burnout
Pas një kohe të gjatë, Roi sfidohet sërish nga kundërshtari i tij i betuar për të garuar me makinën e tij spotive. Por këtë herë ata do të garojnë 2 mijë kilometra përmes Norvegjisë, nga Oslo për në Kepin e Veriut. Gjatë kësaj kohe Roi duhet të kujdeset edhe për vajzën e tij...
0 /0
Stonehearst Asylum (2014)
0
HD
Stonehearst Asylum (2014)
Eduard Njugejt është një psikiatër i cili shfaq një afeksion të veçantë ndaj njërës prej pacienteve të tij, znj.Grejvs. Çfarë fsheh Çmendina Stounhiërst? Kush është Dr.Njugejt?
0 /0
Horrible Bosses 2 (2014)
0
HD
Horrible Bosses 2 (2014)
Deilli, Kurti dhe Niku vendosin të hapin një biznes të vetin, por gjërat nuk u shkojnë ashtu siç i kishin planifikuar për shkak të një investitori dinak. Ata do të marrin përsipër të bëjnë një pengmarrje të paplanifikuar dhe qesharake.
0 /0
Tinker Bell and the Pirate Fairy
0
Tinker Bell and the Pirate Fairy
Kur Zarina vjedh pluhurin blu te zanave dhe iken nga Lugina e Zanave, Tinker Belli me shoqet e saj bndermarrin nje udhetim per t'i rikthyer pas.
0 /0
Run Raja Run (2014)
10
Run Raja Run (2014)
Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.
10 /1
Ertugrul
8.7

Ertugrul

2014
Ertugrul
Nen kercenimin e sulmeve te mongoleve fiset turke largohen nga Azia qendrore. Fisi Kaji eshte njeri prej tyre, me 400 tenda nomadesh, qe vendosen ne Anatoli. Nen kercenimin e urise dhe ushqimit te pamjaftueshem ata deshirojne te migrojne per nje jete me te mire. Drejtuesi i tyre, Sulejman Shah, nuk deshiron te marre nje vendim te nxituar, e per pasoje ...
8.7 /24
Algorithm
10

Algorithm

2014
Algorithm
Një haker kompjuterësh zbulon një program kompjuterik misterioz të qeverisë. Ai hyn brenda këtij programi dhe ngec në një revolucion.
10 /1
Gotham
7.8

Gotham

2014
Gotham
Më parë nga Batman, Gotham ishte një qytet i rrezikshëm dhe i korruptuar, dhe detektivit James Gordon i cili zbaton punën e tij duhet të përballet vazhdimisht me të mirën dhe të keqen.
7.8 /5
Penny Dreadful
7
Penny Dreadful
Penny Dreadful është një serial horror psikologjik me implikime erotike dhe është ambientuar në Londër gjatë epokës "Viktoriane". Në këtë serial do të shikoni "përbindshat" më të famshme të letërsisë, si dr. Frankenstein, Drakula dhe Dorian Gray.
7 /3
The Flash
9.4

The Flash

2014
The Flash
Nëntë muaj pas S.T.A.R Labs ka shpërthyer, Barri zgjohet për të gjetur fakte por diçka ka ndodhur që ai është në kome, me ndihmen e miqve te ti Barri duhet përpiqet me forcat e tij të gjej pronaret e S.T.A.R Labs.
9.4 /13
Addicted
9.7
HD

Addicted

2014
Addicted
Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke humbur kontrollin e jetës së saj nga varësia e seksit.
9.7 /3
A Small September Affair
9.5
HD
A Small September Affair
Një vajzë e bukur që i ka të gjitha, joshëse, lozonjare, me fjalët e saj : "shumë e gëzuar për të rënë në dashuri". Një aksident i papritur me makinë dhe zemra i ndalon për disa minuta. Kur ngrihet, të gjithë sigurohen që gjithçka është në rregull. Por ajo e di që nuk është. Sepse ajo s'e mban dot mend ...
9.5 /2
Sniper: Legacy
10
HD
Sniper: Legacy
Një mashtrues vrasës është duke i likuiduar një nga një te gjithë liderët e ushrise. Brandoni kupton se babai i tij është caku tjetër për tu vrare. Pas vdekjes se tij ai përpiqet qe ta gjeje vrasësin, mirëpo ai zbulon se ka ndodhur diçka dhe babai i tij nuk ka vdekur, ndërsa oficeret e tij janë duke e përdorur si ...
10 /1
The November Man
10
The November Man
Ish agjenti i CIA-s, Peter Devereaux thirret në një mision që shumë shpejt do të shndërrohet në një cështje personale. Por ky mision do të bëhet edhe më i ndërlikuar me përfshirjen e dy superfuqive, Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë.
10 /1
RoboCop
0

RoboCop

2014
RoboCop
Jemi në vitin 2028. Teknologjinë e robotëve e kontrollon kompania OMNIKORP. Produket e tyre fitojnë luftëra në gjithë planetin, dhe tani duan ti sjellin ato nëpër qytete. Në një prej tyre, në Detroit, jeton Aleks Merfi, një bashkëshort i mirë, baba i dashur dhe polic i ndershëm. Kur ai plagoset dhe quhet klinikisht i vdekur, Omnikorp merr përsipër që ta ...
0 /0
Transformers: Age of Extinction
10
Transformers: Age of Extinction
Pas betejës në mes Autobotëve dhe Diseptikonëve që ndryshoj Çikagon, njerëzimi mendon se të gjithë alienët paraqesin kërcënim permanent. Herlod Atinxher, një agjent i CIA-s themelon një njësi që ju vihet pas alienëve. Por, del të mos jetë pikërisht ashtu, ngase ai në marrëveshje të fshehtë me Lokdaunin janë në kërkim të Optimus Prajmit.
10 /1
Into the Storm
0
Into the Storm
Brenda një dite të vetme, qyteti i Silverton shkatërrohet nga një numër i paparë të tornadosh.
0 /0
Asterix: The Land of the Gods
8.4
Asterix: The Land of the Gods
In order to wipe out the Gaulish village by any means necessary, Caesar plans to absorb the villagers into Roman culture by having an estate built next to the village to start a new Roman colony.
8.4 /14