2013

Kick-Ass 2
6.6
HD

Kick-Ass 2

2013

Kick-Ass 2

Heroi i veshur me kostum Kick-Ass bashkohet me një grup qytetarësh të thjeshtë të frymëzuar për të luftuar krimin. Ndërsa Red Mist ka një plan për t'u hakmarrë ndaj Kick-Ass dhe këdo që ai njeh.
Wolf Creek 2
10
HD

Wolf Creek 2

Parkun Kombëtar i Wolf Creek-ut bëhet përsëri vend i tmerrshëm, ndërkohë që turistë të rinj të padëshiruar bëhen preha e vrasësit të çmendur, Majki Tejlor.
Enemy
6.9
HD

Enemy

2013

Enemy

Adam Bell është një profesor i zymtë dhe i çrregullt historie, i cili duket sikur nuk ka asnjë interes akoma edhe për të dashurën e tij bukuroshe, Merin. Duke pare një film me rekomandimin e një kolegu të tij, Adami pikat sozine e tij, një aktor dytësor te quajtur Antoni Kler, dhe vendos ta gjeje.
Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)
0
HD

Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)

Leo është 16 vjeç dhe për të jeta ka vetëm dy ngjyra: të bardhën dhe të kuqen. E bardha është zbrazëtia, heshtja, mërzia ndërsa e kuqja gjaku që rrjedh në vena, por edhe ngjyra e flokëve të Beatriçes, vajza e ëndrrave të tij. Kur ai më në fund gjen guximin t’i afrohet asaj mëson se Beatriçe po kalon nëpër një ...
Last Vegas
6.6
HD

Last Vegas

2013

Last Vegas

4 miq fëmijërie vendosin ta takohen në Las Vegas për festen e beqarisë se njërit prej tyre.
Hammer of the Gods
4.5

Hammer of the Gods

Me sfond Britaninë Vikinge të viteve 871 pas Krishtit, Çekiçi i Perëndive është një tregim i egër dhe intensiv i një bote gjuha e së cilës është vetëm dhuna. Një luftëtar i ri viking, Steinari (Charlie Bewley), dërgohet nga babai i tij, mbreti, në një kërkim për të gjetur vëllain e tij të larguar, i cili ishte dëbuar nga mbretëria ...
The Mortal Instruments: City of Bones
0
HD

The Mortal Instruments: City of Bones

Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo dhe niset për në Nju Jorkun tjetër të quajtur Bota e errët.
I Spit on Your Grave 2
0
HD

I Spit on Your Grave 2

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, eksperienca shumë shpejt kthehet në një makth të paimagjinueshëm përdhunimi, torture dhe marrje peng. Kur për fat ajo arrin më në fund të lirohet nga pengmarrësit e saj - e rrahur, e nxirë dhe e ...
The White Queen
7.6

The White Queen

I vendosur në sfondin e Luftës së Trendafilave, seriali tregon historine e grave të kapura në konfliktin e zgjatur për fronin e Anglisë.
The Great Gatsby
7.3
HD

The Great Gatsby

Një përshtatje e romanit të autorit F. Scott Fitzgerald, ku Nik Karauej nga Perëndimi i Mesme joshet nga bota luksoze e komshiut të tij, Xhej Gatsbi. Megjithatë, shumë shpejt, Karauej do të shohë përtej të çarave të ekzistencës neoborgjeze të Gatsbit, ku fiksimi, çmenduria dhe tragjedia presin.
The Protector 2
9.5
HD

The Protector 2

Përseri elefanti i Kahm-it do jetë shënjester e rrembimit nga keqbërsit, ati i duhet perseri të luftoi për të gjetur atë...
Miracle in Cell No. 7
10

Miracle in Cell No. 7

A story about a mentally ill man wrongfully accused of murder and his relationship with his lovingly adorable 6 year old daughter.
Machete Kills
10
HD

Machete Kills

Qeveria Amerikane Rekruton Machete per te shkuar ne Meksike dhe mposhtur nje tregetar armesh qe do te leshoje nje rakete ne hapesire.
The Wicked
3.8
HD

The Wicked

2013

The Wicked

Në qytetin e vogël Samerset, të gjithë e dinë përrallën e shtrigës së pavdekshme që ka kaluar brez pas brezi. Një grup prej 7 adolëshentësh, do dëshirojë që të shkojë deri në pyll që të shikojë nga afër shtëpinë e magjepsur të shtrigës, por histori të tilla s'janë gjithmonë vetëm një legjendë! Shokët tanë do e zgjojnë padashje shtrigën dhe ...
Stoker
7
HD

Stoker

2013

Stoker

Pasi babai i Indisë vdes në një aksident automobilistik, xhaxhai i saj Çarli, i cili ajo nuk ka ditur kurrë që ekzistonte, vjen të jetojë me të dhe mamanë e saj të paqëndrueshme emocionalisht. Menjëherë pas mbërritjes së tij, ajo fillon të dyshojë se ky njeri joshës dhe misterioz ka qëllime të tjera, por në vend që të ndihet e ...
Hours
10
HD

Hours

2013

Hours

Para agimit të 29 gushtit 2005, Nolani mbërrin në një spital të Nju Orlinsit së bashku me gruan e tij shtatzënë Abigejl e cila bën lindje të parakohshme. Ajo çka duhej të ishte dita më e lumtur në jetën e Nolanit shumë shpejt del jashtë kontrollit kur lindja shkon tragjikisht keq dhe Uragani Katrina sulmon spitalin, duke detyruar një evakuim. ...
A Haunting at Silver Falls
4.8
HD

A Haunting at Silver Falls

Një vend i vogël është mallkuar nga dy binjaket e një të dënuari i cili akuzohet padrejtësisht për vrasjen e tyre. Jordanit i tregohet rruga drejt vrasësit të vërtete të vajzave.
We’re the Millers
10
HD

We’re the Millers

Dejvid Klarku një shpërndarës i vogël droge grabitet nga disa të panjohur. Më pas ai kërcënohet nga shefi i tij për paratë e mallit. Për ti dhënë zgjidhje gjith kësaj rrëmuje, ai krijon një familje false, si pjesë për planin e tij për të lëvizur një sasi të “vogël” marihuane nga Meksika në SH.B.A.
The Kings of Summer
10
HD

The Kings of Summer

3 shokë adoleshentë, bëjnë aktin e fundit të pavarësisë dhe vendosin të kalojnë sezonin e verës duke ndërtuar një shtëpi në pyll dhe duke jetuar larg familjeve.
World War Z
8.2
HD

World War Z

Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…