2011

Perfect Sense
0
HD

Perfect Sense

Një shef kuzhine dhe një shkencëtare bien në dashuri kur një epidemi i heq njerëzve perceptimin e shqisave....
Contagion
0
HD

Contagion

2011

Contagion

Gjithçka fillon me shfaqjen e një virusi vdekjeprurës dhe mundësitë e një grupi doktorësh dhe shkencëtarësh që të ndalojmë përhapjen e tijë, që mund të drejtojë në zhdukjen e rracës njerëzore.
Trespass
5.3

Trespass

2011

Trespass

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një udhëtim pune dhe vajza e tyre Eivëri del fshehurazi për të shkuar në një festë, kur katër kriminelë të veshur me uniforma sigurie dhe maska skish hyjnë brenda në shtëpi. ...
Born To Race
6.1
HD

Born To Race

I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të jashtëligjshme ai dërgohet të jetojnë me të atin ( ish pilot i Nascar) në një qytet të vogël por dhe në ketë qytet të vogël ai s'mund ë qëndroje larg garave.
5 Days of War
0
HD

5 Days of War

Një drame e vendosur në luftën ndermjet Rusisë dhe Gjeorgjisë dhe e përqendruar të një gazetar amerikan, kameramani i tij, dhe një gjeorgjian vendas.
Paranormal Activity 3
0
HD

Paranormal Activity 3

Në vitin 1988, dy motrat e vogla Keti dhe Kristi përballen me një qenie të padukshme që përndjek shtëpinë e tyre. Edhe pse në fillim duket miqësore, kthehet në agresive, duke torturuar vajzat e vogla dhe familjen e tyre. Një skenë afër fillimit të filmit, e cila është e bazuar përpara filmit të dytë, tregon Ketin që sjell një kuti ...
Anonymous
0
HD

Anonymous

2011

Anonymous

Me sfond Anglinë Elizabetiane të mbushur me gjarpërinj politikanë, ANONIMI spekulon mbi një çështje që ka intriguar për shekuj me radhë akademikët dhe mendjet e ndritura... kush ishte autori i pjesëve të akredituara Uilliam Shekspirit? ANONIMI parashtron një përgjigje të mundshme, duke u fokusuar në një kohë kur intrigat politike, romancat e ndaluara në Oborrin Mbretëror dhe komplotet e fisnikëve ...
Gnomeo & Juliet
10
HD

Gnomeo & Juliet

Kopshtet fqinje të Montageve dhe kapuleteve janë në lufte me njëri-tjetrin, mirëpo edhe pse janë në dy familje të ndryshme Gnomeo dhe Zhulieta bien në dashuri.
Ronal the Barbarian
0
HD

Ronal the Barbarian

Një komedi fantastike nga i riu Ronal i cili jeton në një fshat barbar. Ronal është i dobët dhe s'ka një karakter të zakonshëm si barbar. Ai përqeshet nga të tjerët. Një dite fshati i tij sulmohet, dhe klani i tij rrëmbehet nga i keqi Volcazar. Ronal vendos të shpëtoje klanin e tij dhe të mundi të keqin Volcazar.
Cabaret Desire
0
HD

Cabaret Desire

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! Është një vend magjik ku tregohen përralla erotike. Një Madam prezanton klinetët me një burrë ose grua, ku fjalët rrjedhin bashkë me pasionet dhe epshin...
17 Miracles
6.4
HD

17 Miracles

Si pjese e kompanise Willie Handcart, Levi Savage kishte friken qe po te largohej vone ne sezon do conte ne deshperim dhe vdekje. Ajo cka ai kuptoi eshte se per cdo tragjedi, ka disa mrekullira.
Game of Thrones
9.4

Game of Thrones

Shtatë familje fisnike luftojnë për kontrollin e tokës mitike të Westeros. Fërkimi midis shtëpive çon në luftë të plotë. Të gjitha keto nderkohe qe një e keqe shumë e lashtë zgjohet në veriun e largët. Në mes të luftës, një urdhër ushtarak i shpërfillur i të metave, "Shikimi i natës", është gjithçka që qëndron midis realiteti të njerëzve dhe tmerreve ...
Lead Us Not Into Temptation
5.7
+18HD

Lead Us Not Into Temptation

Një vajzë e re hyn në jetën e qetë të një çifti...
Largo Winch II
6.2
HD

Largo Winch II

"Largo Winch, Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i Grupit W,është akuzuar për krime kundër njerëzimit në po atë ditë që ai njofton qëllimin e tij për të shitur korporatën e tij dhe të përdorë të ardhurat për të krijuar një fondacion humanitar".
Tom Sawyer
6.3
HD

Tom Sawyer

2011

Tom Sawyer

Përshtatja e fundit të versionit klasik Mark Tuein, për jetën naive dhe romantike të Tom Sojerit, të drejtuar nga një grup fëmijësh.
Blitz
6
HD

Blitz

2011

Blitz

Një vrasës policësh kërkon hakmarrje. Dy kolegë të rinj vendosin të bashkëpunojnë për të kapur kriminelin që po u vret kolegët. Nganjëherë drejtësia nuk anon nga të drejtit.
Hop
10

Hop

2011

Hop

E.B., djali adoleshent i Lepurit tė Pashkėve, niset drejt hollivudit i vendosur qė tė bėhet baterist nė njė grup rrok & rolli. Nė Los Anxheles, ai strehohet nga Fredi, pas njė aksidenti me makinė...
Arthur (2011)
10
HD

Arthur (2011)

Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në pasurinë e tij të pafund dhe në dadon e tij të përjetshme Hobson (fituesja e Academy Award Helen Mirren) për ta mbajtur larg telasheve. Tani ai përballet me sfidën e tij më të madhe: të zgjedhë midis ...
Inside Out
4.6
HD

Inside Out

2011

Inside Out

Një burrë lirohet nga burgu pas një dënimi të gjatë pasi vrau një njeri që donte t'i vriste shokun e ngushtë. Pasi del, ai do që të jetojë një jetë normale, por shoku i tij i ngushtë menjëherë e fut në një seri problemesh serioze.
Midnight in Paris
5

Midnight in Paris

A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the illusion that a life different from their own is better.