2011

Largo Winch II
0
HD
Largo Winch II
"Largo Winch, Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i Grupit W,është akuzuar për krime kundër njerëzimit në po atë ditë që ai njofton qëllimin e tij për të shitur korporatën e tij dhe të përdorë të ardhurat për të krijuar një fondacion humanitar".
0 /0
Tom Sawyer
0
HD

Tom Sawyer

2011
Tom Sawyer
Përshtatja e fundit të versionit klasik Mark Tuein, për jetën naive dhe romantike të Tom Sojerit, të drejtuar nga një grup fëmijësh.
0 /0
Blitz
0
HD

Blitz

2011
Blitz
Një vrasës policësh kërkon hakmarrje. Dy kolegë të rinj vendosin të bashkëpunojnë për të kapur kriminelin që po u vret kolegët. Nganjëherë drejtësia nuk anon nga të drejtit.
0 /0
Hop
10

Hop

2011
Hop
E.B., djali adoleshent i Lepurit tė Pashkėve, niset drejt hollivudit i vendosur qė tė bėhet baterist nė njė grup rrok & rolli. Nė Los Anxheles, ai strehohet nga Fredi, pas njė aksidenti me makinė...
10 /2
Arthur (2011)
0
HD
Arthur (2011)
Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në pasurinë e tij të pafund dhe në dadon e tij të përjetshme Hobson (fituesja e Academy Award Helen Mirren) për ta mbajtur larg telasheve. Tani ai përballet me sfidën e tij më të madhe: të zgjedhë midis ...
0 /0
Inside Out
0
HD

Inside Out

2011
Inside Out
Një burrë lirohet nga burgu pas një dënimi të gjatë pasi vrau një njeri që donte t'i vriste shokun e ngushtë. Pasi del, ai do që të jetojë një jetë normale, por shoku i tij i ngushtë menjëherë e fut në një seri problemesh serioze.
0 /0
Midnight in Paris
5
Midnight in Paris
A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the illusion that a life different from their own is better.
5 /3
Zookeeper
10

Zookeeper

2011
Zookeeper
A comedy about a zookeeper who might be great with animals, but he doesn't know anything about the birds and the bees. The man can't find love, so he decides to quit his job at the zoo, but his animal friends try to stop him and teach him that Mother Nature knows best when it comes to love.
10 /2
Hanna (2011)
0
Hanna (2011)
"Hana është një vajzë adoleshente. Në mënyrë unike, ajo ka forcën, qëndrueshmërinë dhe zgjuarsinë e një ushtari, kjo ngaqë është rritur nga i ati, një ish-agjent i CIA-së, në pyjet e Finlandës. Duke bërë një jetë ndryshe nga adoleshentët e tjerë, edukimi dhe stërvitja e saj kanë qenë njësoj, të gjitha të ingranuara për ta bërë atë vrasësen perfekte. ...
0 /0
10 Years (2011)
0
HD
10 Years (2011)
Komedia 10 Years ndjek një grup miqsh në natën e ribashkimit të tyre të gjimnazit të cilët, një dekadë më vonë, nuk janë rritur ende tamam. Xhejku, i cili është thellësisht i dashuruar me të dashurën e tij dhe gati ta propozojë për martesë - derisa përballet me dashurinë e tij të gjimnazit për herë të parë pas gjithë atyre ...
0 /0
Ya Sonra?
9
HD

Ya Sonra?

2011
Ya Sonra?
Histori te dashuruarish ne epoken e Stambollit modern
9 /1
Arthur Christmas (2011)
0
HD
Arthur Christmas (2011)
Arturi vendoset në një mision me babain e Nikut për të i'a dërguar një dhuratë një vajzeje të re për më pak se 2 orë.
0 /0
Fright Night
0
HD
Fright Night
Çarli Bruster më në fund i ka të gjitha, shoqërohet me fëmijët e njohur dhe është i lidhur me vajzën më seksi të gjimnazit të tij. Në fakt, është aq i hatashëm saqë përbuz edhe mikun e tij të ngushtë Edin. Por telashet mbërrijnë kur një i huaj intrigues i quajtur Xherri shpërngulet në shtëpinë ngjitur. Ai në fillim duket ...
0 /0
War of the Arrows (2011)
0
HD
War of the Arrows (2011)
Gjatë pushtimit të dytë të Mançuve në Kore më 1636, një fshat sulmohet nga ushtarët mançurianë. Ata rrëmbejnë Ja In-in ditën që do të martohej me dashurinë e saj të fëmijërisë Seo Gun. Vëllai i saj, Nam Ji, një harkëtar i aftë dhe gjahtar, kthehet në fshat dhe mëson se motra e tij u rrëmbye për t’u bërë skllave. Nam ...
0 /0
Confessions of a Brazilian Call Girl
10
+18
Confessions of a Brazilian Call Girl
Confessions of a Brazilian Call Girl flet per Raquele qe është një vajzë e adoptuar nga një familje e klasës së mesme e cila në moshen 17 vjeçare rebelohet dhe braktis familjen e saj.
10 /1
One Day
10

One Day

2011
One Day
Pasi kalojne naten e diplomit se bashku Dexter dhe Em, ata takohen cdo vit Ne te njejtin vend per te pare se deri ku kane arritur me jetet e tyre. Ata Ndonjehere jane bashke, dhe ndonjehere jo, po ne kete dite…!
10 /1
Another Earth
0
HD
Another Earth
Natën e zbulimit të një Toke të dytë në sistemin diellor, një studente ambicioze do të takojë një kompozitor të arrirë nëpërmjet një aksidenti tragjik.
0 /0
The Intouchables (2011)
10
HD
The Intouchables (2011)
Bazuar në ngjarje të vërtetë. Një miqësi e rrallë mes një tetraplegjiku dhe një djaloshi të ri. Histori të ndryshme në vetvete, njëri i adoptuar, tjetri i veçuar nga jeta sociale për shkak të gjendjes së tij. Rrugët e jetës janë të pafundme.
10 /1
Real Steel
9.8
HD

Real Steel

2011
Real Steel
Në të ardhmen, boksi nga robotët është në krye të të gjithë sporteve. Një promovues në vështirësi mendon se ka gjetur një kampion tek robotët e prishur.
9.8 /6
Hall Pass
0
HD

Hall Pass

2011
Hall Pass
Rik dhe Fred, dy bashkëshortë të cilët kanë probleme me martesat e tyre, u jepet nga një “leje beqarie” nga gratë e tyre: Ata mund të bëjnë çfarë të duan.
0 /0