2010

Rubber (2010)
0
HD
Rubber (2010)
Një një qytet të shkretë një gomë makine që ka fuqinë shkatërruese është bërë vrasëse e shum njerzeve , ndërsa një grua misterioze bëhet obsesion i tij.
0 /0
Seriali Sherlock
0
Seriali Sherlock
Veterani i luftës, Dr. Xhon Uatson, rikthehet në Londër në nevojë të një vendi për të qendruar. Ai takon Sherlock Holmes, një detektiv këshillues, dhe të dy së shpejti e gjejnë veten duke hetuar një varg 'vetëvrasjesh' në seri
0 /0
Yogi Bear (2010)
0
HD
Yogi Bear (2010)
Një regjisor dokumentar udhëton në Jellystone Park për të xhiruar një projekt dhe më shpejt kalon shtigjet me Yogi Bear, ndihmës Boo-Boo e tij, dhe Ranger Smith.
0 /0
Knight and Day
0
Knight and Day
A fugitive couple goes on a glamorous and sometimes deadly adventure where nothing and no one – even themselves – are what they seem. Amid shifting alliances and unexpected betrayals, they race across the globe, with their survival ultimately hinging on the battle of truth vs. trust.
0 /0
Resident Evil: Afterlife
0
Resident Evil: Afterlife
In a world ravaged by a virus infection, turning its victims into the Undead, Alice continues on her journey to find survivors and lead them to safety. Her deadly battle with the Umbrella Corporation reaches new heights, but Alice gets some unexpected help from an old friend. A new lead that promises a safe haven from the Undead takes them ...
0 /0
London Boulevard (2010)
0
London Boulevard (2010)
Një ish i burgosur nga Londra jugore përpiqet t’ia nisë nga e para duke punuar si mirëmbajtës në shtëpinë e një aktoreje të re në këtë dramë kriminale nga skenaristi i filmit THE DEPARTED William Monahan, i cili do të bëjë debutimin e tij si regjizor në këtë projekt filmik. Gjithashtu luajnë aktorët e mirënjohur Ray Winstone, David Thewlis dhe ...
0 /0
Edge of Darkness (2010)
0
HD
Edge of Darkness (2010)
Ndërsa detektivi Tomas Kreivën heton vdekjen e vajzës së tij aktiviste, ai nuk zbulon vetëm jetës sekrete të saj, por edhe një mbulim korporate dhe një marrëveshje të fshehtë qeveritare që punëson një agjent me detyrën e fshirjes së provave...
0 /0
The Way Back
0
The Way Back
Katër herë i nominuari për Oscar Ed Harris, i nominuari për Oscar Saoirse Ronan dhe Colin Farrel luajnë në këtë sagë epike rreth mbijetesës nga regjizori gjashtë herë i nominuar për Oscar Peter Weir. I frymëzuar nga një histori e vërtetë e jashtëzakonshme, The Way Back nis më 1940 kur shtatë të burgosur tentojnë të pamundurën: të arratisen nga një ...
0 /0
Red Eagle
0
HD

Red Eagle

2010
Red Eagle
Një hero lufton kundër kriminelëve dhe njerëzve të korruptuar dhe vret këdo që vë në rrezik mirëqenien e qytetit.
0 /0
True Legend (2010)
0
True Legend (2010)
Su Qi-Eri heq dorë nga jeta e tij si Gjeneral i shquar i Dinastisë Qing në mënyrë që të ndjekë ëndrrën e tij që të ketë një familje si dhe të hapë shkollën private të Arteve Marciale. Megjithatë ëndrra e tij shkatërrohet kur i vëllai i adoptuar Juan Li i rrëmben djalin dhe tenton ta vrasë Sunë. I shpëtuar nga ...
0 /0
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010)
10
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010)
Shtatë vjet pas vdekjes se Chen-Zhen, i cili u qëllua pasi zbuloi se kush ishte vrasësi i mjeshterit te tij, në qytet vjen një i huaj i cili miqësohet me një bos droge vendas…
10 /1
Elite Squad: The Enemy Within (2010)
0
HD
Elite Squad: The Enemy Within (2010)
Pas një proteste në burg, ish-kapiteni Nascimento, tani një oficer i lartë i sigurimit në Rio de Janeiro, është e përfshir në një mos marrëveshje të përgjakshme politike që përfshin zyrtarët qeveritarë dhe grupet paramilitare.
0 /0
Devil
0
HD

Devil

2010
Devil
Një grup i njerëzve janë të bllokuar në një ashensor dhe Djalli misteriozisht është në mesin e tyre.
0 /0
The Book of Eli
10
The Book of Eli
Një kontraktues ushtarak i rikthehet karrierës së tij ku dhe takohet me ish të dashurën e tij. Por në fakt, krejt papritur bie në dashuri me truprojën e Forcave Ajrore të tij.
10 /1
Diary of a Wimpy Kid
10
Diary of a Wimpy Kid
Pasi përfundon shkolla Greg është gati për ditët e verës, por i gjithë plani e tij shkon keq. Si do shkojnë ditët e verës për Gregun?
10 /1
Three Steps Above Heaven
8.2
HD
Three Steps Above Heaven
Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni filmin e shumë pëlqyer dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.
8.2 /10
LelleBelle
8

LelleBelle

2010
LelleBelle
Një muzikante e re për t’u pranuar në një shkollë të rëndësishme muzike përfshihet në ndodhi seksuale të cilat e ndihmojnë në rrugën e saj.
8 /1
Spud
0
HD

Spud

2010
Spud
Dy evente të mëdha kanë për të ndodhur: do të lirohet Nelson Mandela dhe eventi më i rëndësishëm, Xhon Milton do të nisë vitin e parë në një kolegj elitar për djem.
0 /0
Love & Other Drugs
10
HD
Love & Other Drugs
Megi Mërdok vuan nga sëmundja e Parkinsonit, dhe dëshiron që të mos lejojë askënd ta bëjë për vete, por takon shpirtin e saj binjak, Xhejmin (Gyllenhaal) i cili është goxha i aftë me femrat dhe shitjet e ilaçeve farmaceutike. Dhe shumë shpejt ata do të gjenden nën ndikimin e drogës më të fuqishme: “dashurisë”.
10 /2
Troll Hunter
0
HD
Troll Hunter
A group of students investigates a series of mysterious bear killings, but learns that there are much more dangerous things going on. They start to follow a mysterious hunter, learning that he is actually a troll hunter.
0 /0
Open