2009

Hierro
5.7
HD

Hierro

2009

Hierro

Pasi djali i saj humbet, një nënë e pikëlluar kthehet një muaj më vonë në ishullin El Hierro për të ...
A Perfect Getaway
0
HD

A Perfect Getaway

Për muajin e mjaltit, një çift i porsamartuar shkojnë në ishujt tropikal të Hawaii-it. Ndërsa udhëtonin nëpër fshatrat parajsore, çifti ...
The Haunting in Connecticut
5.9
HD

The Haunting in Connecticut

Pasi një familje detyrohet të zhvendoset për shëndetin e djalit të tyre, ata fillojnë të shikojnë sjellje mbinatyrore në shtëpinë ...
The Time Traveler’s Wife
7.1

The Time Traveler’s Wife

Për shkak të një çrregullimi gjenetik, bibliotekari bukurosh Henry DeTamble vullnetarisht zvarritet nëpër kohë, duke u shfaqur në momente të ...
My Sister’s Keeper (2009)
7.4
HD

My Sister’s Keeper (2009)

Ana Fitzxherald mundohet të fitojë pavarësinë mjekësore nga prindërit e saj të cilët deri tani e kanë shfrytëzuar për të ...
Green Street Hooligans 2
10
HD

Green Street Hooligans 2

Një lider ultrasish kthehet përsëri në Green Street për hakmarrje pasi merr vesh që vëllai i tij i vogël është ...
The Thaw (2009)
5.2
HD

The Thaw (2009)

Një ekspeditë kërkimore në Arktik zbulon se një shkrirje e akujve polarë ka lëshuar një parazit vdekjeprurës parahistorikë.
From Mexico With Love
5.4
HD

From Mexico With Love

Një trainer që tashmë e ka humbur shkëlqimin e tij merr përsipër të stërvisë një boksier të ri kokëfortë dhe ...
Vengeance (2009)
6.6
HD

Vengeance (2009)

Kur familja e vajzës së një kuzhinieri francez pëson pas një sulm të dhunshëm në Hong Kong ku mbeten të ...
Dogtooth
7.3

Dogtooth

2009

Dogtooth

Three teenagers are confined to an isolated country estate that could very well be on another planet. The trio spend ...
Invictus (2009)
7.4
HD

Invictus (2009)

Nelson Mandela, në mandatin e tij të parë si President i Afrikës së Jugut, fillon një ndërmarrje të veçantë për ...
A Christmas Carol
10

A Christmas Carol

Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në një shtëpi në Londër ai përbuz çdo gjë ...
Agora (2009)
9
HD

Agora (2009)

Një dramë historike e vendosur në Egjiptin Romak, për filozofen Hypatia të Aleksandrisë dhe lidhjen e saj me skllavin e ...
About Elly (2009)
8.1
HD

About Elly (2009)

Zhdukja e mistershme e një mësuese kopështi gjatë një pikniku në veri të Iranit, ndiqet nga një seri fatkeqësish për ...
Saw VI
6.0
HD

Saw VI

2009

Saw VI

Agjenti Special Strahm ka vdekur dhe Dedektivi Hofman del në pah që është pasuesi i pasfiduar i trashëgimisë së Xhigso. ...
3 Idiots
10
HD

3 Idiots

2009

3 Idiots

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të ...
G-Force (2009)
5.1
+18

G-Force (2009)

Forca-G, një komedi aventurë që flet për evolucionin më të fundit të programeve të mbuluara qeveritare në trajnimin e kafshëve ...