2008

Bedtime Stories
0
HD
Bedtime Stories
Kur Skiter Bronsoni bën dadon për fëmijët e motrës, imagjinata e tij shfrenohet ndërkohë që sajon përralla të hollësishme për ta - duke e mbajtur gjithmonë veten e tij si heroin kryesor në to. Përveç kësaj, fëmijët shtojnë idetë e tyre në këto histori heronjsh dhe kalorësie. Atëherë... ndodh magjia. Këto fantazi mbrëmjeje bëhen realiteti i ditës së Skiterit, duke ...
0 /0
Cloverfield
0
HD
Cloverfield
Një grup shokësh nisen në një mision shpëtimi në rrugët e Nju Jorkut gjatë një sulmi prej përbindëshave...
0 /0
The Heir Apparent: Largo Winch
2
HD
The Heir Apparent: Largo Winch
Pasi një miliarder i fuqishëm vritet, djali i tij i adoptuar në mënyrë sekrete duhet të provojë që është i duhuri për të trashëguar pasurinë, të gjejë vrasësit e babait dhe t'i pengojë që t'i marrin kompaninë...
2 /1
Vacancy 2: The First Cut
0
HD
Vacancy 2: The First Cut
Tre të rinj shkojnë për të kaluar një natë në Meadow View Inn, por pa ditur se aty është një punonjës me një mendje të sëmurë e qëllime të këqija...
0 /0
Ip Man
0

Ip Man

2008
Ip Man
A semi-biographical account of Yip Man, the first martial arts master to teach the Chinese martial art of Wing Chun. The film focuses on events surrounding Ip that took place in the city of Foshan between the 1930s to 1940s during the Second Sino-Japanese War. Directed by Wilson Yip, the film stars Donnie Yen in the lead role, and features ...
0 /0
Autopsy
1

Autopsy

2008
Autopsy
Eshte mesi i nates. Po nget makinen ne nje rruge te vetmuar. Papritmas, nga asgjekundi, nje makine tjeter perplaset me ty. Kur zgjohesh ka gjithandej qelqe te thyera, shoket e tu jane te plagosur dhe makina tjeter eshte zhdukur. Je i corientuar dhe ke dhimbje... Por kur shikon dritat blu e te kuqe te ambulances, e di qe ka mberritur ...
1 /1
Senior Skip Day (2008)
0
Senior Skip Day (2008)
Kur Adami i tregon padashje drejtorit tė shkollės se ku do tė bėjnė festė me rastin e ditės pushim, ai mendon shtėpinė e tij si njė vend alternativ...
0 /0
Asterix at the Olympic Games (2008)
0
Asterix at the Olympic Games (2008)
Asteriksi dhe Obeliksi konkurrojnë në Lojërat Olimpike për të ndihmuar mikun e tyre Alafoliks që të martohet me Princeshë Irinën. Brutusi gjithashtu mundohet të fitojë garën me skuadrën e tij dhe të heqë qafe babanë, Jul Çezarin.
0 /0
Stop-Loss
0
HD

Stop-Loss

2008
Stop-Loss
Një ushtar veteran kthehet nga turneu i tij i detyrës të kryer në Irak, dhe mundohet që të filloje një jete të re por, urdhërohet në mënyrë arbitrare të kthehet në detyrë në terren nga ana e ushtrisë.
0 /0
The Flight Before Christmas
10
HD
The Flight Before Christmas
Një Drerë i ri i cili vuan nga vertigo mëson për të kapërcyer frikën e Tij, Merr mësime nga një Drerë i ngathët fluturues dhe kokat në Polin e Veriut për të ruajtur një Babadimer dhe flotën e tij të fluturimit
10 /1
Pride and Glory
0
HD
Pride and Glory
Kodi moral i një familje është testuar kur Ray Tierney heton një rast që tregon skandalin e korrupsionit që përfshin vëllain e tij polic. Për Ray e vërteta është befasuese, Kutia e Pandorës kërcënon të përmbysë jo vetëm trashëgiminë e Tierney, por të gjithë NYPD.
0 /0
Madagascar: Escape 2 Africa
10
Madagascar: Escape 2 Africa
Kafshët mundohen të kthehen në Nju Jork, por bien në një strehë kafshësh të egra në Afrikë, ku Aleksi ribashkohet me prindërit e tij.
10 /1
Gomorrah (2008)
10
Gomorrah (2008)
Gomorrah, është një film që tregon nga afër mafien moderne të italisë.
10 /1
Valkyrie
0

Valkyrie

2008
Valkyrie
Një dramatizim i 20 korrikut të oficerëve Gjermanë një grusht shteti politik vrasje, dhunë tej të dëshpëruar për parandalimin e luftës së Dytë Botërore.
0 /0
Ghajini
10
HD

Ghajini

2008
Ghajini
Një pacient i cili ka humbur kujtesën kërkon të hakmerret për vdekjen e të dashurës së tij...
10 /2
Revolutionary Road
0
Revolutionary Road
Një çift të rinjsh që jetojnë në periferi të Konektikatit gjatë mesit të viteve '50, luftojnë për t'u përballur me problemet e tyre personale, teksa përpiqen të rrisin dy fëmijët e tyre.
0 /0
Prom Night
1
HD

Prom Night

2008
Prom Night
Maturantja Donna është menduar të jetë një natë më e mirë e jetës së saj, edhe pse një vrasës sadiste nga e kaluara e saj ka plane të ndryshme për të dhe miqtë e saj.
1 /1
Four Christmases
0
HD
Four Christmases
Një çift e ka të vështirë të vizitojë të katër prindërit e tyre të ndarë në ditën e Krishtlindjeve.
0 /0
Babylon A.D.
0
Babylon A.D.
Veterani i kthyer në mercenar Turop merr një punë me rrezik të lartë për të shoqëruar një vajzë nga Rusia në Amerikë. Por ai nuk e di se ajo është bartëse e një organizmi i cili mund të përdoret për të krijuar mbinjerëz të modifikuar gjenetikisht.
0 /0
The Incredible Hulk
9.7
HD
The Incredible Hulk
Dr Bruce Banner, në sajë të një eksperimenti rreze gama te shkuar keq, transformon veten në një gjigand të gjelbër te quajtur Hulkvetem kur rrahjet e pulsit te tije kalojne mbi normalen . Ndërkohë,një ushtar përdor të njëjtën teknologji për të transformuar veten ne nje perbindesh akoma me te madh dhe te keq ….
9.7 /3