2007

Angel
0
HD

Angel

2007
Angel
Ngritja dhe rënia e një shkrimtari të ri të çuditshëm britanik, në fillim të shekullit të 20-të.
0 /0
Pathfinder (2007)
1
HD
Pathfinder (2007)
Djali qe do të vinte me emrin “Fantazme” ishte me një grup koloni vikinge e cila planifikonte të shpërndante popullaritetin e saj. Anija e tyre dragua ishte në një mënyre e shkatërruar me pasagjere të vrare brutalisht, duke e lëne Fantazmen një luftëtar të traumatizuar. Një grua e gjen Fantazmën ne biruce dhe e adopton atë si djalin e saj...
1 /1
Captivity
6

Captivity

2007
Captivity
The sought-after images of top model, Jennifer, adorn magazine covers and billboards worldwide. When alone at a charity event, she is abducted and incarcerated in a cell with another prisoner. When their captor subjects the two to torture, and commit to escaping the chamber of horrors before they're killed.
6 /3
Next
10

Next

2007
Next
Las Vegas showroom magician Cris Johnson has a secret which torments him: he can see a few minutes into the future. Sick of the examinations he underwent as a child and the interest of the government and medical establishment in his power, he lies low under an assumed name in Vegas, performing cheap tricks and living off small-time gambling "winnings." ...
10 /2
88 Minutes (2007)
0
HD
88 Minutes (2007)
Kur një vrasës serial të cilin ai arriti ta gjente dhe ta vinte pas hekurave del në liri, një psikolog i policisë shkencore dhe pedagog i njohur merr një telefonatë duke e lajmëruar se ka 88 minuta jetë...
0 /0
Code Name: The Cleaner (2007)
10
HD
Code Name: The Cleaner (2007)
Cedric e luan Jakun, një djalë në dukje të rregullt që nuk ka ide se kush është ai, pasi u godit në kokë nga një sulmues misteriozë; kur ai e gjen veten të ngatërruar me qeverin…
10 /1
Fred Claus
0
HD

Fred Claus

2007
Fred Claus
Fred Klausi, vëllai i hidhur i Santës, detyrohet të shkojë në Polin e Veriut.
0 /0
Eklavya: The Royal Guard (2007)
0
HD
Eklavya: The Royal Guard (2007)
Nderkohe qe mbreteria e Devigarh po shkaterrohet nje Rojtar i moshuar mundohet qe te mbroje familjen mbreterore si dhe te ruaj qe te mos dale sekreti i saj me i erret.
0 /0
The Counterfeiters
0
HD
The Counterfeiters
Falsifikuesit është historia e vërtetë e operacionit më të madh në historinë e falsifikimit, krijuar prej nazistëve në 1936 për të falsifikuar para. Salomon “Sally” Sorouitsch është mbreti i falsifikimeve. Ai jeton një jetë të djallëzuar të kartave, pije alkoolike, dhe grave në Berlin gjatë epokës naziste. Papritur fati i tij ndryshon kur arrestohet dhe futet menjëherë në një kamp ...
0 /0
P.S. I Love You (2007)
10
P.S. I Love You (2007)
A young widow discovers that her late husband has left her 10 messages intended to help ease her pain and start a new life.
10 /2
Atonement (2007)
0
HD
Atonement (2007)
Mund të imagjinoni vetëm të vërtetën. Në ditën më të nxehtë të verës së vitit 1935, trembëdhjetë vjeçarja Brajoni Talis shikon motrën e saj më të madhe Sesilian të zhvishet dhe të futet në shatërvanin e oborrit të shtëpisë së tyre në fshat. Duke e parë Sesilian është edhe djali i shërbëtores së tyre Robi Tërnër, një shok fëmijërie i ...
0 /0
The Great Debaters (2007)
0
HD
The Great Debaters (2007)
Një dramë e bazuar në historinë e vërtetë të Melvin B. Tolson, një profesor i kolegjit Uajli të Teksasit. Në vitin 1935, ai inspiroi studentët të formonin ekipin e parë të debatit në shkollë, i cili arriti të sfidonte Harvardin në një kampionat kombëtar.
0 /0
Trick ‘r Treat (2007)
0
HD
Trick ‘r Treat (2007)
Katër histori të ndërthurura që ndodhën në Hallouin: Një drejtor gjimnazi i cili ka një jetë sekrete si vrasës serial, një e virgjër kolegji mund të ketë takuar djalin e duhur; një grup adoleshentësh organizojnë një shaka të ligë; një grua e cila e urren errësirën duhet të merret me bashkëshortin, të fiksuar pas pushimeve.
0 /0
The Kite Runner
9
The Kite Runner
Pasi kaloi vite në Kaliforni, Amir kthehet në atdheun e tij në Afganistan për të ndihmuar mikun e tij të vjetër Hassanin, biri i të cilit është në telashe.
9 /1
Hannibal Rising
10
HD
Hannibal Rising
Historia nis në Evropën Lindore në fundin dëshpërues të Luftës II Botërore. Për shumë veta s’ishte më një konflikt mes kombeve por një mbijetesë individuale me çdo kusht. Djaloshi Hannibal shikon nga shumë afër prindërit e tij duke vdekur dhe duke lënë motrën e vogël nën kujdesin e tij. Ky moment tmerrues shumë shpejt do të zbehet në krahasim me ...
10 /1
Harry Potter and the Order of the Phoenix
7.3
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Me gjithë ato paralajmërime që Lordi Voldemort po kthehet, Harri dhe Dambëlldori do shënjestrohen nga autoritetet e Ministrisë së Magjisë, teksa një burokrate me autoritet Dolores Umbridxh, do të shpallet drejtoreshë në Hoguarts. Harri dhe miqtë e ti themelojnë "Ushtrinë e Dambëlldor
7.3 /7
Goal! II: Living the Dream
6.3
HD
Goal! II: Living the Dream
Pasi bëhet një futbollist profesionist tek klubi i Njukasëll Juanitid, Santiago Munez blihet nga klubi i Real Madrid ku fillon aventura e madhe.
6.3 /4
Zodiac
9.5
HD

Zodiac

2007
Zodiac
Nje karikaturist në San Francisco shndërrohet në një detektiv amator, i fiksuar për të gjetur vasësin Zodiak.
9.5 /2
Hitman
0
HD

Hitman

2007
Hitman
Agjenti 47 është trainuar për të qënë një vrasës profesionist me pagesë, ku armët e tij më të fuqishme janë vetëpërmbajtia dhe krenaria per punën. 47 është njëkohësisht emri i tij i vetëm si dhe kodi i shenjuar ne njërën anë të qafës.
0 /0
Stomp the Yard
0
Stomp the Yard
After the death of his younger brother, a troubled 19-year-old street dancer from Los Angeles is able to bypass juvenile hall by enrolling in the historically black, Truth University in Atlanta, Georgia. But his efforts to get an education and woo the girl he likes are sidelined when he is courted by the top two campus fraternities, both of which ...
0 /0