2003

How to Lose a Guy in 10 Days
6.4
HD

How to Lose a Guy in 10 Days

Benxhamin Beri është drejtor ekzekutiv marketingu, që i pëlqen shumë femrat. Për të marrë në dorë një fushatë të rëndësishme vë bast se mund ta bëjë këdo të dashurohet pas tij. Endi Enderson,një gazetare që duhet të shkruajë një artikull të quajtur: "Si të humbasësh një burrë në dhjetë ditë". Takohen në një lokal pak pasi është venë basti, si për të ...
The Core
0

The Core

2003

The Core

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri.
Kal Ho Naa Ho
8
HD

Kal Ho Naa Ho

Jeta e një vajze shumë serioze Naina, ndryshoi pas mbërritjes së fqinjit të saj të ri Amanit, i cili i mësoi asaj një mënyrë të re sesi të jeto, si të buzëqesh dhe si te dashurohet.
Dil Ka Rishta
0
HD

Dil Ka Rishta

Wealthy Jai Mehta is a young man with a heart that has gold. He supports many charitable organizations in India and one day when he visits a deaf and dumb school, he falls in love with the teacher there, Tia Sharma, expresses his love to her and is openly humiliated when she introduces her fiancé, Raj. Soon after Raj and ...
The Italian Job (2003)
10
HD

The Italian Job (2003)

Pasi u tradhëtuan dhe u lanë për të vdekur në Itali, Çarli dhe skuadra e e tij planifikojnë një vjedhje ari kundër ish aleatit të tyre.
Dogville (2003)
9

Dogville (2003)

Një grua që ia mbath nga një bandë keqbërësish pranohet pa dëshirë nga njerëzit e një qyteti të vogël në Kolorado. Ajo pranon të punojë për ta si këmbim, por kupton se mbështetja e tyre ka një çmim, ndërkohë që sekreti i saj i rrezikshëm është afër...
Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring (2003)
8.1
HD

Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring (2003)

Ky film zhvillohet në një liqen të izoluar, ku një murg i vjetër jeton në një tempull të vogël lundrues. Mjeshtëri i mençur ka edhe një djalë të ri të cilin e mëson për t'u bërë një murg. Dhe ne shikojmë si stinët dhe vitet kalojnë. Natyrë fantastike dhe qetësi shpirtërore.
Bad Boys II
10
HD

Bad Boys II

Agjentët e narkotikëve Majk Lauri dhe Markus Benet kryesojnë një task forcë për të hetuar shpërndarjen e ekstazisë në Majemi. Kërkimi i tyre i çon te bosi i rrezikshëm kuban i drogës, Xhoni Tapia, i cili ndihet i paprekshëm. Në këtë ndjekje gjërat komplikohen kur në mes futet motra e Markusit dhe e dashura e majkut, Sidi, agjente e DEA-s…
Bad Santa
7.1
HD

Bad Santa

2003

Bad Santa

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata hasin telashe kur mashtruesi miqësohet me një fëmijë me probleme dhe shefi i sigurisë zbulon planin dashakeqës.
Love Actually
10
HD

Love Actually

Ndjek jetët e tetë çifteve shumë të ndryshme në trajtimin e dashurive të tyre, në disa tregime të ndërlidhura me njëra-tjetrën, të gjitha të ndodhura një muaj