2001

Attila
10
HD

Attila

2001

Attila

Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. "Gerard Butler" Atila, Mbreti i Madh i hunëve dhe Flavius Aetius, gjenerali i Romës janë dy burra nga botë të ndryshme, por me ideale dhe aftësi të njëjta. Fati do t’i vërë ata kundër njëri-tjetrit, për ...
Someone Like You…
6.1
HD

Someone Like You…

Pasi është braktisur nga i dashuri i saj, një informatore e një programi talentesh shkruan një artikull mbi zakonet e meshkujve. Gjë e cila i jep asaj një famë kombëtare...
Monster’s Ball
7.1

Monster’s Ball

Set in the southern USA, a racist white man, Hank, falls in love with a black woman named Leticia. Ironically, Hank is a prison guard working on Death Row who executed Leticia's husband. Hank and Leticia's inter-racial affair leads to confusion and new ideas for the two unlikely lovers.
Sex and Lucia (2001) +18
9

Sex and Lucia (2001) +18

Jetėt e disa personave takohen nė njė ishull tė izoluar. Tė gjithė bashkohen nė novelėn e njė autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatėrruar qė ka bėrė midis novelės dhe jetės sė tij personale.
Ocean’s Eleven
9.7

Ocean’s Eleven

Less than 24 hours into his parole, charismatic thief Danny Ocean is already rolling out his next plan: In one night, Danny's hand-picked crew of specialists will attempt to steal more than $150 million from three Las Vegas casinos. But to score the cash, Danny risks his chances of reconciling with ex-wife, Tess.
The Accidental Spy (2001)
10

The Accidental Spy (2001)

Ky film paraqet jetën e Bak Jenit, një shitësi që kërkon me ngulm pak aksion në jetën e tij. Pas kapjes së disa hajdutëve në qendrën tregtare, ai shndërrohet në hero e që aty ai nis një rrugëtim të ri. Do të jetë detektivi Meni Liu që do e përfshijë Jenin në një investigim të tijin, ku ai kërkon djalin ...
American Pie 2
8.8
HD

American Pie 2

Vazhdimi i komedisë hit. Studentët e gjimnazit tani janë në shkollë të lartë. Ata vendosin të mblidhen për në shtëpinë në plazh për t’ia kaluar bukur.