One-Punch Man

One-Punch Man

Your rating: 0
8.4 11 votes

Creator

ONE
Creator

Cast

Kazuhiro Yamaji isSilverfang
Silverfang
Yuichi Nakamura isLicense-less Rider
License-less Rider
Kenjirô Tsuda isAtomic Samurai
Atomic Samurai
Aoi Yuki isTerrible Tornado
Terrible Tornado
Minami Takayama isChild Emperor
Child Emperor
Youji Ueda isDrive Knight
Drive Knight

Video trailer

Synopsis

One Punch Man është shumë i fortë dhe është mërzitur nga armiqtë e dobët. A do përballet ai ndonjëherë me një sfidë të vërtetë?

One-Punch Man
One-Punch Man
Original title ワンパンマン
First air date Oct. 04, 2015
Last air date Dec. 20, 2015
Seasons 1
Episodes 11

Similar titles

Dragon Ball Super