Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)

Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)

Feb. 23, 2016
Your rating: 0
7.4 20 votes

Video trailer

Synopsis

Kur dy biznesmen vrasin ortakun brenda kompanise se tyre, deshmitari kyç i vrasjes u be djali i vogel i viktimes. Vrasesit u perpoqen te fiksonin nje takim me djalin e vogel per ti rezervuar atij te njejtin fat sikurse edhe tea tit, por vrasesi me pagese nuk mundi ta kryente kete vrasje dhe e dergon djalin e vogel ne arrati. Pas shume vitesh larg, pa qene aspak ne dijeni te origjines se tij, djali Efe rikthehet tashme i rritur ku zbulon se kishte nje vella binjak. Vellai i tij kishte nisur pune ne kompanine e vjeter te babait te tyre dhe ishte martuar me dashurine e femijerise se Efes.

Me kthimin e deshmitarit te tyre, vrasesit e vertete perpiqen te serish te ndajne nje here e mire hesapet me te. Por kur ata shenjestrojne binjakun e gabuar, Efe i cili eshte rritur si nje peshkatar i perulur, nuk kishte me opsion tjeter veçse te adoptonte indentitetin dhe stilin e jetes se te vellait te tij binjak per tu infiltruar brenda rrethit qe kishte shkaterruar pushtetin e familjes se tij. Seriali pason kerkimet e Efes per hakmarrje dhe shpagim, si edhe nje dashuri te mohuar qe nga femijeria.

Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)
Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)
Original title Kış Güneşi
First air date Feb. 23, 2016
Last air date Jun. 21, 2016
Seasons 1
Episodes 17

Similar titles

13 Reasons Why
The Flash
The White Queen
Kara Sevda ( Dashuri e Erret )
Ertugrul
Seriali Sherlock
Narcos
Gotham
Stranger Things
Penny Dreadful