Featured TV Shows

Loading..

TV Shows

17
The Alienist
6.1

The Alienist

Crime reporter, John Moore, meets with psychologist, Dr. Laszlo Kreizler, to investigate a serial killer in New York during the late 19th century.
The White Queen
7.6

The White Queen

I vendosur në sfondin e Luftës së Trendafilave, seriali tregon historine e grave të kapura në konfliktin e zgjatur për fronin e Anglisë.
Stranger Things
10

Stranger Things

Në Departamentin e Energjisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndodh një event i pashpjegueshëm. Më pas, kur një djalë i vogël me emrin Uill zhduket pas një nate të kaluar me shokët e tij, nëna e tij Xhojs dhe qyteti i Hokinsit zhyten në terr.
Narcos
8.8

Narcos

2015

Narcos

Narcos tregon historine e karteleve te dhunshme te droges ne Kolumbi.
Game of Thrones
9.4

Game of Thrones

Shtatë familje fisnike luftojnë për kontrollin e tokës mitike të Westeros. Fërkimi midis shtëpive çon në luftë të plotë. Të gjitha keto nderkohe qe një e keqe shumë e lashtë zgjohet në veriun e largët. Në mes të luftës, një urdhër ushtarak i shpërfillur i të metave, "Shikimi i natës", është gjithçka që qëndron midis realiteti të njerëzve dhe tmerreve ...
13 Reasons Why
9.5

13 Reasons Why

Ndërkohë që shkolla e tyre mban zi për vdekjen e Hana Bejkër, miku I saj Klei merr një kuti me kaseta që përmbajnë mesazhe të regjistruara prej saj përpara se të kryente vetëvrasje.
Seriali Sherlock
8.8

Seriali Sherlock

Veterani i luftës, Dr. Xhon Uatson, rikthehet në Londër në nevojë të një vendi për të qendruar. Ai takon Sherlock Holmes, një detektiv këshillues, dhe të dy së shpejti e gjejnë veten duke hetuar një varg 'vetëvrasjesh' në seri
Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)
7.2

Dielli i Dimrit – Kis Gunesi (2016)

Kur dy biznesmen vrasin ortakun brenda kompanise se tyre, deshmitari kyç i vrasjes u be djali i vogel i viktimes. Vrasesit u perpoqen te fiksonin nje takim me djalin e vogel per ti rezervuar atij te njejtin fat sikurse edhe tea tit, por vrasesi me pagese nuk mundi ta kryente kete vrasje dhe e dergon djalin e vogel ne arrati. ...
Kara Sevda ( Dashuri e Erret )
8

Kara Sevda ( Dashuri e Erret )

Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura ...
Ertugrul
8.4

Ertugrul

2014

Ertugrul

Nen kercenimin e sulmeve te mongoleve fiset turke largohen nga Azia qendrore. Fisi Kaji eshte njeri prej tyre, me 400 tenda nomadesh, qe vendosen ne Anatoli. Nen kercenimin e urise dhe ushqimit te pamjaftueshem ata deshirojne te migrojne per nje jete me te mire. Drejtuesi i tyre, Sulejman Shah, nuk deshiron te marre nje vendim te nxituar, e per pasoje ...
Planet Earth II
8.4

Planet Earth II

David Attenborough paraqet një seri dokumentaresh duke eksploruar se si kafshët perballen me sfidat per te mbijetuar në habitatet më të ikonike në tokë.
One-Punch Man
8.4

One-Punch Man

One Punch Man është shumë i fortë dhe është mërzitur nga armiqtë e dobët. A do përballet ai ndonjëherë me një sfidë të vërtetë?
Gotham
8.6

Gotham

2014

Gotham

Më parë nga Batman, Gotham ishte një qytet i rrezikshëm dhe i korruptuar, dhe detektivit James Gordon i cili zbaton punën e tij duhet të përballet vazhdimisht me të mirën dhe të keqen.
Dragon Ball Super
9.6

Dragon Ball Super

Dragon Ball Super është bazuar tek Dragon Ball Manga prodhuar 18 vjet pas përfundimit të transmetimit të serisë së fundit, sipas mënyrës kronologjike, ose të Dragon Ball GT, që përfundoi në vitin 1997. Në vend që të vazhdohej historia e GT, Super paraqet ngjarjet e origjinalit manga dhe të Dragon Ball Z.
Penny Dreadful
7.8

Penny Dreadful

Penny Dreadful është një serial horror psikologjik me implikime erotike dhe është ambientuar në Londër gjatë epokës "Viktoriane". Në këtë serial do të shikoni "përbindshat" më të famshme të letërsisë, si dr. Frankenstein, Drakula dhe Dorian Gray.
The Flash
9.3

The Flash

2014

The Flash

Nëntë muaj pas S.T.A.R Labs ka shpërthyer, Barri zgjohet për të gjetur fakte por diçka ka ndodhur që ai është në kome, me ndihmen e miqve te ti Barri duhet përpiqet me forcat e tij të gjej pronaret e S.T.A.R Labs.