Sherlock: Sezoni 1

Jul. 25, 2010
Your rating: 0
10 1 vote

Veterani i luftës, Dr. Xhon Uatson, rikthehet në Londër në nevojë të një vendi për të qendruar. Ai takon Sherlok Holmes, një detektiv këshillues, dhe të dy së shpejti e gjejnë veten duke hetuar një varg ‘vetëvrasjesh’ në seri.

Episodes