Thriller

Anonymous
0
HD

Anonymous

2011

Anonymous

Me sfond Anglinë Elizabetiane të mbushur me gjarpërinj politikanë, ANONIMI spekulon mbi një çështje që ka intriguar për shekuj me ...
The Salesman
0
HD

The Salesman

Ndërkohë që një çift punon në shfaqjen "Vdekja e shitësit" gruaja e një mësuesi sulmohet në shtëpinë e saj të ...
Prey
10
HD

Prey

2007

Prey

Një familje amerikane pasi vendosin t'i kalojnë pushimet verore në Afrikë e egër gjinden në një fushe beteje vdekjeprurëse në ...
Tokyo Ghoul
0
HD

Tokyo Ghoul

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati...
V/H/S
0
HD

V/H/S

2012

V/H/S

Në V/H/S, një grup personash punësohet nga një grup i tretë i panjohur për të hyrë me forcë në një ...
Unbreakable
0
HD

Unbreakable

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. ...
Beiimaan Love
10
HD

Beiimaan Love

Nje gruaje te re dhe ambicioze i kthehet bota permbys kur tradhetohet nga i dashuri. E vendosur qe te marr ...
Black Swan
0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, "Liqeni i Mjellmave", por do të jetë aq perfekte ...
The Foreigner
0
HD

The Foreigner

U VENDOS VERSIONI HD! Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në ...
Blade Runner 2049
0
HD

Blade Runner 2049

Zbulimi i një vrasësi replikantësh për një sekret të fshehur thellë, e bën të gjurmojë Rik Dekardin që ka 30 ...
Ryde
0
HD

Ryde

2017

Ryde

Teknologjia na sjell më pranë njëri tjetrit. Apo sjell dy të panjohur më pranë njëri tjetrit? Sa shumë mund t'i ...
Hollow in the Land
0
HD

Hollow in the Land

Me babain e burgosur nën akuzën e vrasjes, Alisona dhe Brendoni, vëlla e motër, bëhen të dyshuarit e parë, kur ...
Sleight
7.3

Sleight

2017

Sleight

A young street magician is left to take care of his little sister after his mother's passing and turns to ...
Panic Room
0

Panic Room

2002

Panic Room

Trapped in their New York brownstone's panic room, a hidden chamber built as a sanctuary in the event of break-ins, ...
American Assassin
10
HD

American Assassin

Pas vrasjes së të dashurës së tij në ditën e fejesës, Miç Rap vendos të braktisë gjithçka për t'iu futur ...
Thumper
6.0
HD

Thumper

2017

Thumper

Dy adoleshentë, të ardhur nga një lagje e varfër, fillojnë të punojnë për një tregtar droge të rrezikshëm. Ardhja e ...
Daybreakers
6.5
HD

Daybreakers

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. ...
Splice
5.8
HD

Splice

2009

Splice

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride ...