Fantashkence

Unbreakable
0
HD

Unbreakable

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. ...
Blade Runner 2049
0
HD

Blade Runner 2049

Zbulimi i një vrasësi replikantësh për një sekret të fshehur thellë, e bën të gjurmojë Rik Dekardin që ka 30 ...
Sleight
7.3

Sleight

2017

Sleight

A young street magician is left to take care of his little sister after his mother's passing and turns to ...
Flatliners
7.5
HD

Flatliners

2017

Flatliners

Pesë studentë të mjekësisë, të obsesionuar nga ajo që qëndron përtej kufijve të jetës, fillojnë një eksperiment të guximshëm: duke ...
Daybreakers
6.5
HD

Daybreakers

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. ...
Splice
5.8
HD

Splice

2009

Splice

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride ...
X-Men
10
HD

X-Men

2000

X-Men

Dy mutantë rekrutohen në një akademi private për llojin e tyre skuadra e superheronjve e të cilës duhet të përballet ...
Life
2

Life

2017

Life

The six-member crew of the International Space Station is tasked with studying a sample from Mars that may be the ...
Ghost in the Shell 2: Innocence
7.6
HD

Ghost in the Shell 2: Innocence

Në vitin 2032, Batou, një robot detektiv për njësinë e anti-terrorizmit në sigurinë publike në Seksionin 9, heton për çështjen ...
Orbiter 9
5.4

Orbiter 9

2017

Orbiter 9

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
Transformers: The Last Knight
9
CAM

Transformers: The Last Knight

Njerëzit dhe Transformuesit janë në luftë, kryesuesi Optimus është larguar. Çelësi për të shpëtuar të ardhmen tonë gjendet i groposur ...
Wonder Woman
9
CAMHD

Wonder Woman

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion ...
Alien: Covenant
5.5
HD

Alien: Covenant

Ekipi i një anijeje koloniste, drejtuar në një planet të largët, zbulon një parajsë të paeksploruar me një kërcënim përtej ...