Romance

Irreplaceable You
9.3
HD

Irreplaceable You

Një çift që është njohur që kur kanë qenë 8 vjeç, është i destinuar të jetë bashkë derisa vdekja t’i ndajë.
Fifty Shades Freed
8.1
HD

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
Phantom Thread
false
HD

Phantom Thread

Londër, 1950. Rejnolds Udkok është një rrobaqepës i njohur, jeta e bezdisshme e të cilit ndërpritet nga Alma, një grua e re, me vullnet të fortë, ...
Cabaret Desire
1
HD

Cabaret Desire

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! Është një vend magjik ku tregohen përralla erotike. ...
Dear Zindagi
0
HD

Dear Zindagi

Kaira eshte nje aktore ne kerkim te nje jete perfekte. Takimi i saj Me Jug, nje mendimtar origjinal, e ndihmon ate te marre nje prespektive te re ...
Beiimaan Love
7.3
HD

Beiimaan Love

Nje gruaje te re dhe ambicioze i kthehet bota permbys kur tradhetohet nga i dashuri. E vendosur qe te marr hak ajo kthehet ne nje biznesmene te ...
Half Girlfriend
10
HD

Half Girlfriend

Madhav njihet me nje vajze te quajtur Riya dhe bie ne dashuri me ate. Pas shume perpjekjeve per ta bindur ate qe te behet e dashura e tij, ajo ...
A Wish for Christmas
0
HD

A Wish for Christmas

Sara Tomas është tipi i femrës që preferon të qëndrojë jashtë vëmendjes në punë, por kur ideja e saj e madhe për iniciativën e Krishtlindjeve ...
In Bed
0
HD

In Bed

2005

In Bed

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen dy të huaj? Danila dhe ...
Badrinath Ki Dulhania
10
HD

Badrinath Ki Dulhania

Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por qe ...
Dil Ka Rishta
0
HD

Dil Ka Rishta

Wealthy Jai Mehta is a young man with a heart that has gold. He supports many charitable organizations in India and one day when he visits a deaf ...
The Shape of Water
9.9
HD

The Shape of Water

Në vitet ’60, në një godinë kërkimesh të fshehta, Elisa, një sanitare e vetmuar krijon një lidhje të veçantë me një krijesë amfibe.
Wedding Wonderland
3.8

Wedding Wonderland

When family conflicts arise between happy couple Hallie and Lucas on the week before their big day, their plans for a breezy wedding in the ...
Picture of Beauty
3
+18HD

Picture of Beauty

“KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Në një fshat të vogël, një piktor gjen dy ...
The Great Gatsby
7.3
HD

The Great Gatsby

Një përshtatje e romanit të autorit F. Scott Fitzgerald, ku Nik Karauej nga Perëndimi i Mesme joshet nga bota luksoze e komshiut të tij, Xhej ...
Tulip Fever
10
HD

Tulip Fever

Një artist bie në dashuri me një vajzë të re të sapomartuar, ndërsa punësohet për të pikturuar portretin e saj gjate Manisë së Tulipanëve në ...
Attila
10
HD

Attila

2001

Attila

Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. “Gerard Butler” ...
A Ghost Story
9.5

A Ghost Story

Recently deceased, a white-sheeted ghost returns to his suburban home to console his bereft wife, only to find that in his spectral state he has ...
Jab Harry Met Sejal
6.9

Jab Harry Met Sejal

After a month-long tour of Europe, Sejal is just about to board her flight to India, when she realises that her engagement ring is lost. In quest ...