Mister

Blade Runner 2049
0
HD

Blade Runner 2049

Zbulimi i një vrasësi replikantësh për një sekret të fshehur thellë, e bën të gjurmojë Rik Dekardin që ka 30 ...
Hollow in the Land
0
HD

Hollow in the Land

Me babain e burgosur nën akuzën e vrasjes, Alisona dhe Brendoni, vëlla e motër, bëhen të dyshuarit e parë, kur ...
mother!
10

mother!

2017

mother!

A couple's relationship is tested when uninvited guests arrive at their home, disrupting their tranquil existence.
Stranger Things
10

Stranger Things

Në Departamentin e Energjisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndodh një event i pashpjegueshëm. Më pas, kur një djalë ...
Black Snow
6.2
HD

Black Snow

2017

Black Snow

I akuzuar për vrasjen e vëllait të tij gjatë adoleshencës, Salvadori jeton i vetëm në Patagonia. Disa dekada më vonë, ...
Death Note
4.6

Death Note

2017

Death Note

A young man comes to possess a supernatural notebook, the Death Note, that grants him the power to kill any ...
It Comes at Night
6.6

It Comes at Night

Ai ka gjetur siguri në shtëpinë e tij, teksa një kërcënim masiv po terrorizon botën jashtë. Së bashku me bashkëshorten ...
Hierro
5.7
HD

Hierro

2009

Hierro

Pasi djali i saj humbet, një nënë e pikëlluar kthehet një muaj më vonë në ishullin El Hierro për të ...
A Perfect Getaway
0
HD

A Perfect Getaway

Për muajin e mjaltit, një çift i porsamartuar shkojnë në ishujt tropikal të Hawaii-it. Ndërsa udhëtonin nëpër fshatrat parajsore, çifti ...
Silent Retreat
5
HD

Silent Retreat

Një grup punonjësish të një kompanie mediatike zbulojnë se shtëpia ku kanë shkuar me pushime ka disa sekrete të vjetra.
Get Out
10
HD

Get Out

2017

Get Out

Një Afro-Amerikan viziton familjen misterioze të të dashurës së tij.
Sea of Love
6.8
HD

Sea of Love

Një detektiv duke duke hetuar një seri te vrasjeve , ai involvohet me një grua që mund të jetë fajtorja. ...
My Soul to Take (2010)
4.8
HD

My Soul to Take (2010)

Regjisori legjendar Wes Craven "A Nightmare on Elm Street" dhe Scream" e mban zemrën tuaj të rrahë fort me këtë ...
Kung Fu Yoga
9
HD

Kung Fu Yoga

Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët - studentë të tyre nisen për ...
Brimstone
7.5

Brimstone

2016

Brimstone

Një grua kthehet në një të arratisur kur ajo akuzohet gabimisht për një krim që nuk e ka kryer dhe ...
Killing Me Softly
5.3

Killing Me Softly

A woman (Heather Graham) grows suspicious of her controlling husband (Joseph Fiennes) after she discovers secrets about the women in ...
Aatma
10
HD

Aatma

 

Aatma

Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
The Family Fang (2015)
6.2
HD

The Family Fang (2015)

Vėlla e motėr rikthehen nė shtėpi pėr tė kėrkuar prindėrit e tyre tė famshėm.