Horror

Wolf Creek 2
10
HD

Wolf Creek 2

Parkun Kombëtar i Wolf Creek-ut bëhet përsëri vend i tmerrshëm, ndërkohë që turistë të rinj të padëshiruar bëhen preha e vrasësit të çmendur, Majki Tejlor.
Keep Watching
4.6
HD

Keep Watching

Një familje burgoset në shtëpinë e tyre nga disa hajdutë, të cilët i detyrojnë të luajnë një lojë jetë a vdekje ku rregullat zbardhen me kalimin e natës.
The Ritual
8
HD

The Ritual

2017

The Ritual

Një grup shokësh universiteti ribashkohen për një udhëtim në pyll, por ndeshen me një prezencë kërcënuese që i përndjek.
Innocent Curse
0
HD

Innocent Curse

Kur disa femije qe ishin abuzuar kthehen ne shtepi, abuzuesit e tyre pesojne nje vdekje misterioze pas tri ditesh. Rasti investigohet nga Shinja nderkohe qe gruaja e tij, Naomi afrohet me nje nga femijet e abuzuar.
Paranormal Activity 3
0
HD

Paranormal Activity 3

Në vitin 1988, dy motrat e vogla Keti dhe Kristi përballen me një qenie të padukshme që përndjek shtëpinë e tyre. Edhe pse në fillim duket miqësore, kthehet në agresive, duke torturuar vajzat e vogla dhe familjen e tyre. Një skenë afër fillimit të filmit, e cila është e bazuar përpara filmit të dytë, tregon Ketin që sjell një kuti ...
Paranormal Activity
0
HD

Paranormal Activity

JU E KËRKUAT dhe tani hiti surprizë që kritikët e quajnë “një nga filmat më të frikshëm të të gjitha kohërave” mund të përjetohet në vendin më të frikshëm nga të gjithë... te shtëpia juaj. Pasi një çift i ri shpërngulet në atë që ngjan si një shtëpi tipike periferike, ata shqetësohen jashtëzakonisht shumë nga një prezencë që mund të ...
I Spit on Your Grave 2
0
HD

I Spit on Your Grave 2

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, eksperienca shumë shpejt kthehet në një makth të paimagjinueshëm përdhunimi, torture dhe marrje peng. Kur për fat ajo arrin më në fund të lirohet nga pengmarrësit e saj - e rrahur, e nxirë dhe e ...
I Spit on Your Grave
0
HD

I Spit on Your Grave

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti, një grup të pagdhendurish vendas e kthejnë Xheniferin në subjektin e një makthi degradimi, përdhunimi dhe dhune. Duke e lënë për të vdekur, ajo kthehet për hakmarrje. Duke i zënë ...
Dead South
4.3
HD

Dead South

2017

Dead South

Në prag të luftës civile amerikane dy vampir ngrihen të luftojnë për të kërkuar vendin e tyre nga banorët e një qyteti të përgjakshëm jugor.
Day of the Dead: Bloodline
10
HD

Day of the Dead: Bloodline

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.
Prey
10
HD

Prey

2007

Prey

Një familje amerikane pasi vendosin t'i kalojnë pushimet verore në Afrikë e egër gjinden në një fushe beteje vdekjeprurëse në mes ndjekjeve nga luanët.
Tokyo Ghoul
5
HD

Tokyo Ghoul

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati...
V/H/S
0
HD

V/H/S

2012

V/H/S

Në V/H/S, një grup personash punësohet nga një grup i tretë i panjohur për të hyrë me forcë në një shtëpi të izoluar në fshat dhe të marrin një videokasetë të rrallë. Duke kontrolluar shtëpinë, djemtë përballen me një kufomë, një mori televizorësh të vjetër dhe një rezervë të pafund filmimesh kriptike, secila video më e çuditshme dhe më tmerruese ...
Ryde
0
HD

Ryde

2017

Ryde

Teknologjia na sjell më pranë njëri tjetrit. Apo sjell dy të panjohur më pranë njëri tjetrit? Sa shumë mund t'i besosh dikujt? Me sistemin e ri ''Rjad'', ti nuk e di se me kë do të udhëtosh. Apo nëse do ta përfundosh udhëtimin tënd.
mother!
10

mother!

2017

mother!

A couple's relationship is tested when uninvited guests arrive at their home, disrupting their tranquil existence.
Happy Death Day
1

Happy Death Day

A college student relives the day of her murder over and over again as she tries to discover her killer's identity.
Daybreakers
6.5
HD

Daybreakers

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik – të detyruar të fshihen ndërsa përndiqen dhe kultivohen nga vampirët. Gjithçka është në dorë të Eduard Daltonit, një studiues vampir që refuzon të ushqehet me gjak njerëzor, për të zbuluar një zëvendësues ...
Splice
5.8
HD

Splice

2009

Splice

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të jashtëzakonshëm. Tani duan të përdorin ADN-në njerëzore në një hibrid që do mund të revolucionarizonte shkencën dhe mjekësinë. Por kur kompania farmaceutike që financon kërkimin e tyre ua ndalon, ata e fshehin eksperimentin e tyre, duke rrezikuar ...