Hindi

Hierro
10
HD

Hierro

2009

Hierro

Pasi djali i saj humbet, një nënë e pikëlluar kthehet një muaj më vonë në ishullin El Hierro për të identifikuar një trup. Ajo zbulon se nuk ...
Kaabil
9.8
HD

Kaabil

2017

Kaabil

Historia e një njeriu që jetoi, qeshi dhe dashuroi si çdokush në këtë botë. Deri kur një ditë, një tragjedi e tmerrshme i erdhi në familje. I ...
Kahaani 2
0

Kahaani 2

2016

Kahaani 2

Nje grua me te shkuar te mistershme akuzohet per rrebim dhe vrasje .
Raees
7.3
HD

Raees

2017

Raees

Duke kritikuar perdorimin e alkolit dhe te droges ne Gujarat ky film tregon historine e nje kontrabandisti alkoli biznesi te cilit sfidohet nga ...
Kaal (2005)
5.5

Kaal (2005)

Nje trajnues tigrash gruaja e tij dy turiste dhe nje kryetar fshati luftojne per mbijetes ndaj bishave te mbinatyrshem ne nje park kombetar.
Guddu Ki Gun (2015)
10
HD

Guddu Ki Gun (2015)

Kjo eshte historia e Guddu i cili eshte nje shites detergjentesh qe shkon shtepi ne shtepi per te shitur.
Vengeance (2009)
10
HD

Vengeance (2009)

Kur familja e vajzës së një kuzhinieri francez pëson pas një sulm të dhunshëm në Hong Kong ku mbeten të vdekur bashkëshorti dhe dy fëmijët e saj, ...
Kai Po Che! (2013)
7.7
HD

Kai Po Che! (2013)

Tre shokë të rritur në Indi përpiqen të hapin një akademi kriketi për të nxjerrë yjet e ardhshëm në këtë sport.
Hero
8
HD

Hero

2015

Hero

Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan
Ishq Click (2016)
10
HD

Ishq Click (2016)

NJe vajze nga mumbai Sophie Dias perpiqet shume qe te behet nje modele e famshme dhe gjate kesaj rruge takohet me nje fotograf Aditya Vardhan i ...
3 Idiots
9
HD

3 Idiots

2009

3 Idiots

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të ...
Dishoom (2016)
5.5
HD

Dishoom (2016)

Kur lojtari i kriketit indian Viraj Sharma humbet ne lindjen e mesme , dy police Kabir Shergill dhe Junaid Ansari duhet te bashkohen per nje sulm ...
Budhia Singh: Born to Run (2016)
8
HD

Budhia Singh: Born to Run (2016)

Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të ...
Ghajini
7.6
HD

Ghajini

2008

Ghajini

Një pacient i cili ka humbur kujtesën kërkon të hakmerret për vdekjen e të dashurës së tij...