Fantazi

The Mortal Instruments: City of Bones
0
HD

The Mortal Instruments: City of Bones

Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo dhe niset për në Nju Jorkun tjetër të quajtur Bota e errët.
Ronal the Barbarian
0
HD

Ronal the Barbarian

Një komedi fantastike nga i riu Ronal i cili jeton në një fshat barbar. Ronal është i dobët dhe s'ka një karakter të zakonshëm si barbar. Ai përqeshet nga të tjerët. Një dite fshati i tij sulmohet, dhe klani i tij rrëmbehet nga i keqi Volcazar. Ronal vendos të shpëtoje klanin e tij dhe të mundi të keqin Volcazar.
Trolls Holiday
0
HD

Trolls Holiday

Katër filma vizatimorë, me personazhe të Walt Disney-t, në katër aventura argëtuese dhe komike. “Festa e trollëve”, “Baba Njëshi”, “Dita me borë” dhe “Agimi i Krudëve”… Trollët e lumtur, krijesa e vogël Oh që dëshiron të bëhet Babagjysh, Tipi që ndihmon miqtë e saj jashtëtokësorë dhe familja e rrallë e shpellarëve Krudë, që nuk e kërkojnë aventurën, por është aventura ...
The Shape of Water
9.8
HD

The Shape of Water

Në vitet '60, në një godinë kërkimesh të fshehta, Elisa, një sanitare e vetmuar krijon një lidhje të veçantë me një krijesë amfibe.
The Lord of the Rings: The Two Towers
6.5

The Lord of the Rings: The Two Towers

Frodo and Sam are trekking to Mordor to destroy the One Ring of Power while Gimli, Legolas and Aragorn search for the orc-captured Merry and Pippin. All along, nefarious wizard Saruman awaits the Fellowship members at the Orthanc Tower in Isengard.
Spider-Man
9.7

Spider-Man

2002

Spider-Man

After being bitten by a genetically altered spider, nerdy high school student Peter Parker is endowed with amazing powers.
Star Wars: The Last Jedi
9.2

Star Wars: The Last Jedi

Rei zhvillon aftësitë e saj të sapozbuluara me udhëzimin e Luk Skajuokërit, i cili është i pavendosur nga forca e fuqive të saj. Ndërkohë, Rezistenca përgatitet për betejën me Urdhrin e Parë.
Justice League
9.4
HD

Justice League

Duke marrë shkas nga rikthimi i besimit të tij tek njerëzimi dhe i frymëzuar nga veprimi egoist i Superman, Bruce Wayne krijon një aleate të re, Diana Prince, për t’u përballur me një armik akoma dhe më të madh. Linke shkarkimi : https://clicknupload.org/xkszmsg0i6i0 http://ul.to/jct15487 http://uptobox.com/d90xqgkhmfp9 https://openload.co/f/X9_1JOHHeqQ/JL.HD-TS.mkv https://estream.to/650f315yjsht.html http://nitroflare.com/view/FD94433399AF358/JL.HD-TS.mkv http://rapidgator.net/file/cb11d3f836f05a607ae1ef56b6f49209/JL.HD-TS.mkv.html https://www.rapidvideo.com/v/FLPJLPRMY7 https://streamango.com/f/ndfbdqqkfslbbobs/JL_HD-TS_mkv http://streamcloud.eu/f5m5bqft162f/JL.HD-TS.mkv.html https://thevideo.me/sgwmtucyk0dp
Daybreakers
6.5
HD

Daybreakers

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik – të detyruar të fshihen ndërsa përndiqen dhe kultivohen nga vampirët. Gjithçka është në dorë të Eduard Daltonit, një studiues vampir që refuzon të ushqehet me gjak njerëzor, për të zbuluar një zëvendësues ...
Thor: Ragnarok
8.3
CAM

Thor: Ragnarok

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin e shtepise se tij dhe qyteterimit Asgardian nga duart e plotefuqishme te te pameshirshmes, Hela.
A Ghost Story
9.5

A Ghost Story

Recently deceased, a white-sheeted ghost returns to his suburban home to console his bereft wife, only to find that in his spectral state he has become unstuck in time, forced to watch passively as the life he knew and the woman he loves slowly slip away.
Death Note
1

Death Note

2017

Death Note

A young man comes to possess a supernatural notebook, the Death Note, that grants him the power to kill any person simply by writing down their name on the pages. He then decides to use the notebook to kill criminals and change the world, but an enigmatic detective attempts to track him down and end his reign of terror.
Kung Fu Hustle
7.8
HD

Kung Fu Hustle

Në Shanghai të Kinë's në vitet 1940, një gangster aspirohet të bashkohet me grupin e "Gang Axe" dhe të marrin në kontroll gjdo gjë, ndërsa disa banorë shfaqin kompetencat dhe shkathtësitë për mbrojtjen e territorit të tyre.
The Wicked
3.8
HD

The Wicked

2013

The Wicked

Në qytetin e vogël Samerset, të gjithë e dinë përrallën e shtrigës së pavdekshme që ka kaluar brez pas brezi. Një grup prej 7 adolëshentësh, do dëshirojë që të shkojë deri në pyll që të shikojë nga afër shtëpinë e magjepsur të shtrigës, por histori të tilla s'janë gjithmonë vetëm një legjendë! Shokët tanë do e zgjojnë padashje shtrigën dhe ...
Game of Thrones
9.4

Game of Thrones

Shtatë familje fisnike luftojnë për kontrollin e tokës mitike të Westeros. Fërkimi midis shtëpive çon në luftë të plotë. Të gjitha keto nderkohe qe një e keqe shumë e lashtë zgjohet në veriun e largët. Në mes të luftës, një urdhër ushtarak i shpërfillur i të metave, "Shikimi i natës", është gjithçka që qëndron midis realiteti të njerëzve dhe tmerreve ...
Spider-Man: Homecoming
7.8
CAM

Spider-Man: Homecoming

Në vazhdim të ngjarjeve të filmit "Captain America: Civil War", Peter Parker përpiqet të balancojë jetën e tij në gjimnaz me karrierën si një superhero kacavjerrës.
King Arthur: Legend of the Sword
9.8
HD

King Arthur: Legend of the Sword

Me të drejta të mohuara që në lindje, Arturi stërvitet në mënyrën më të vështirë të mundshme në luginën e pasme të qytetit. Por sapo ai tërheq shpatën nga shkëmbi, është i detyruar të pranojë trashëgiminë e tij të vërtetë - i pëlqen apo jo ky fakt.
Wonder Woman
9
CAMHD

Wonder Woman

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t'i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj ...