Drame

Borg vs McEnroe
0
HD

Borg vs McEnroe

Bazuar në ngjarje të vërteta. Dy fëmijëri të vështira, sjellin në fushën e tenisit dy njerëz shumë të ndryshëm, që ...
Anonymous
0
HD

Anonymous

2011

Anonymous

Me sfond Anglinë Elizabetiane të mbushur me gjarpërinj politikanë, ANONIMI spekulon mbi një çështje që ka intriguar për shekuj me ...
The Salesman
0
HD

The Salesman

Ndërkohë që një çift punon në shfaqjen "Vdekja e shitësit" gruaja e një mësuesi sulmohet në shtëpinë e saj të ...
The White Queen
10

The White Queen

I vendosur në sfondin e Luftës së Trendafilave, seriali tregon historine e grave të kapura në konfliktin e zgjatur për ...
The Swindlers
0
HD

The Swindlers

Kapitali i madh dhe bisedat e shpejta janë lojërat e kësaj kapele krimi që bashkon aleatë të pamundur nga anë ...
I, Tonya
0
HD

I, Tonya

2017

I, Tonya

Patinatoria ambicioze Tonia Harding, arrin të bëhet shumë e famshme në Kampionatin Amerikan të Patinimit. Fama dhe talenti e dërgojnë ...
Kal Ho Naa Ho
0
HD

Kal Ho Naa Ho

Jeta e një vajze shumë serioze Naina, ndryshoi pas mbërritjes së fqinjit të saj të ri Amanit, i cili i ...
Tokyo Ghoul
0
HD

Tokyo Ghoul

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati...
Salyut 7
10
HD

Salyut 7

2017

Salyut 7

Historia bazohet në ngjarje të vërteta të zhvillluara në Rusi më 1985. Pasi humbën kontaktet me stacionin hapësinor Salyut-7, dy ...
Unbreakable
0
HD

Unbreakable

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. ...
Dear Zindagi
0
HD

Dear Zindagi

Kaira eshte nje aktore ne kerkim te nje jete perfekte. Takimi i saj Me Jug, nje mendimtar origjinal, e ndihmon ...
Half Girlfriend
10
HD

Half Girlfriend

Madhav njihet me nje vajze te quajtur Riya dhe bie ne dashuri me ate. Pas shume perpjekjeve per ta bindur ...
Black Swan
0
HD

Black Swan

2010

Black Swan

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, "Liqeni i Mjellmave", por do të jetë aq perfekte ...
A Wish for Christmas
0
HD

A Wish for Christmas

Sara Tomas është tipi i femrës që preferon të qëndrojë jashtë vëmendjes në punë, por kur ideja e saj e ...
Rebel in the Rye
0
HD

Rebel in the Rye

Jeta e vështirë plot pengesa e autorit të suksesshëm J.D Salinxher i cili fitoi famë botërore me novelat e ti.
In Bed
0
HD

In Bed

2005

In Bed

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen ...
The Godfather
9.2
HD

The Godfather

Patriarku plak i një dinastie të krimit të organizuar i kalon kontrollin e perandorisë së tij klandestine të birit të ...
Hollow in the Land
0
HD

Hollow in the Land

Me babain e burgosur nën akuzën e vrasjes, Alisona dhe Brendoni, vëlla e motër, bëhen të dyshuarit e parë, kur ...
Badrinath Ki Dulhania
0
HD

Badrinath Ki Dulhania

Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por ...