Drama

A Man Called Ove
10
HD

A Man Called Ove

Ove, një pensionist i mbyllur në vetvete kalon ditët e tij duke ndjekur rregullat e shoqërisë dhe duke vizituar varrin e bashkëshortes. Ndërkohë ...
West of Her
5.7
HD

West of Her

Dy të rinj, marrin pjesë në një projekt gueril rruge, me anë të së cilës udhëtojnë gjithë vendin në kërkim të lidhjeve dhe përgjigjeve të ...
Wonder Wheel
6.3
HD

Wonder Wheel

Jetët e katër njerëzve ndërthuren keqas në ishullin e lojërave dhe zbavitjeve: Xhini, një ish-aktore emocionalisht e paqëndrueshme, e cila tani ...
Irreplaceable You
9.3
HD

Irreplaceable You

Një çift që është njohur që kur kanë qenë 8 vjeç, është i destinuar të jetë bashkë derisa vdekja t’i ndajë.
Diverge
4.6
HD

Diverge

2016

Diverge

I mbijetuari i një virusi vdekjeprurës ka shansin per të rifituar jetën e tij nëse ndalon njeriun përgjegjës për sëmundjen.
Easy Money II
5.5
HD

Easy Money II

Jeve, studenti premtues i biznesit dhe narkotrafikanti, kërkon te ndjekë rrugën e drejtë pas viteve që kalon në burg. Për të ka shpresë, disa ...
The Commuter
10
CAMHD

The Commuter

Liam Neeson, në një triller të mbushur me drithërima. Jeta e tij monotone, si agjent sigurimesh, merr një kthesë të fortë pas përballjes me një ...
Fifty Shades Freed
8.1
HD

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
The Stray
1
HD

The Stray

2017

The Stray

Një baba i ri merr djalin e tij nëntëvjeçar, qenin e familjes dhe dy shokë të djalit të tij për kamping në malet e Kolorados, por që të pestë ...
Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)
0
HD

Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)

Leo është 16 vjeç dhe për të jeta ka vetëm dy ngjyra: të bardhën dhe të kuqen. E bardha është zbrazëtia, heshtja, mërzia ndërsa e kuqja gjaku që ...
Darkest Hour
7.4
HD

Darkest Hour

Gjatë ditëve të para të Luftës së Dytë Botërore, fati i Evropës Perëndimore varet nga Kryeministri britanik të sapoemëruar Uinston Çërçillit, i ...
Over the Top
5.7
HD

Over the Top

Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, ...
Easy Money
6.7
HD

Easy Money

2010

Easy Money

Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet ...
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
10
HD

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Një nënë sfidon personalisht autoritetet vendore të zgjidhin çështjen e vrasjes së vajzës së saj kur ata nuk arrijnë ta kapin fajtorin.
Lady Bird
7.8
HD

Lady Bird

2017

Lady Bird

Viti i fundit i gjimnazit një 17 vjeçare që jeton në Sakramento, Kalifornisë fillim të viteve 2000. Problemet me familjen, miqtë, shkollën dhe ...
Phantom Thread
false
HD

Phantom Thread

Londër, 1950. Rejnolds Udkok është një rrobaqepës i njohur, jeta e bezdisshme e të cilit ndërpritet nga Alma, një grua e re, me vullnet të fortë, ...
The Nile Hilton Incident
6.9
HD

The Nile Hilton Incident

Një pastruese është dëshmitare e një vrasjeje në një hotel dhe kjo çështje i ngarkohet një polici, por më vonë do të zbulohet se persona të ...
Trespass
5.3

Trespass

2011

Trespass

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai ...
Racer and the Jailbird
6.5

Racer and the Jailbird

Historia e dashurisë e Xhixhit, një gangster që merret me vjedhjen e bankave dhe Bibit, një vajze të re që është pilote garash me makina.
Murder on the Orient Express
10

Murder on the Orient Express

Kur një vrasje ndodh në trenin me të cilin po udhëtonte, detektivi Herkul Puar zgjidhet për të zbardhur çështjen.