Dokumetar

Kim Dotcom: Caught in the Web
7.1

Kim Dotcom: Caught in the Web

Historia e njeriut më të kërkuar në internet. Përndjekja e kreut të website-it Megaupload që u mbyll prej ankesave të kompanive të filmave ...
Unacknowledged
7.8
HD

Unacknowledged

Një film-dokumentar i cili do të sjellë prova bindëse, të papublikuara më parë mbi misterin e UFO-ve dhe jashtëtokësorëve.
Kevin Hart: What Now?
4

Kevin Hart: What Now?

Komediani Kevin Hart performon para një publiku prej 50 000 njerëzish në stadiumin e hapur të Filadelfias, fusha Lincoln Financial
I Am Bolt (2016)
N/A

I Am Bolt (2016)

Trashëgimia e njeriut më të shpejtë në historinë e njerëzimit, Usain Bolti.
The Ivory Game
5.5
HD

The Ivory Game

Aktivistët e kafshëve të egra vihen kundër gjuetarëve pa leje, në përpjekje për t’i dhënë fund tregtisë së fildishit në Afrikë.
Planet Earth II
8.4

Planet Earth II

David Attenborough paraqet një seri dokumentaresh duke eksploruar se si kafshët perballen me sfidat per te mbijetuar në habitatet më të ikonike ...
I Am Bruce Lee (2012)
7.5
HD

I Am Bruce Lee (2012)

Një film-dokumentar mbi jetën e Brus Li, njeriu që solli revolucion me mendimet dhe filozofitë e tij. Pamje të rralla dhe foto të vjetra, për atë ...
FC Barcelona: 1992-2013
0
HD

FC Barcelona: 1992-2013

Një mini-dokumentar që shpalos sukseset dhe vështirësitë që i kaloj klubi futbollistik i Barcelonës (nga viti 1992 deri në vitin 2013) për të ...
Messi
3.5
HD

Messi

2014

Messi

Një film-dokumentar për jetën e Lionel Mesit, nga futbolli në rrugët e Rosarios derisa u bë kampion Europe me Barcelonën dhe fitoi 4 topa të ...