Krim

Hackers
0

Hackers

1995

Hackers

Një grup hackerash janë fajësuar për kryerjen e një krimi të madh ekonomik, por a do ia dalin ata të vërtetojnë pafajësinë e tyre?
I Spit on Your Grave 2
0
HD

I Spit on Your Grave 2

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, ...
I Spit on Your Grave
0
HD

I Spit on Your Grave

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. ...
The Swindlers
0
HD

The Swindlers

Kapitali i madh dhe bisedat e shpejta janë lojërat e kësaj kapele krimi që bashkon aleatë të pamundur nga anë të ndryshme të ligjit. Secili prej ...
The Merciless
10
HD

The Merciless

Xhei-ho ka vendosur rregullat e tij për të burgosurit e tjerë në burg. Pasi takon një të burgosur të ri Hyon-so i cili nuk ulet përpara askujt, ...
The Godfather
8.8
HD

The Godfather

Patriarku plak i një dinastie të krimit të organizuar i kalon kontrollin e perandorisë së tij klandestine të birit të tij.
25th Hour
0

25th Hour

2002

25th Hour

The filmed adaptation from David Benioff’s novel of the same name. Set in New York, a convicted drug dealer named Monty has one day left of ...
Chicago
0

Chicago

2002

Chicago

Murderesses Velma Kelly and Roxie Hart find themselves on death row together and fight for the fame that will keep them from the gallows in 1920s ...
Panic Room
0

Panic Room

2002

Panic Room

Trapped in their New York brownstone’s panic room, a hidden chamber built as a sanctuary in the event of break-ins, newly divorced Meg ...
Gangs of New York
2

Gangs of New York

It’s 1863. America was born in the streets. Amsterdam Vallon returns to the Five Points of America to seek vengeance against the psychotic ...
Thumper
6.0
HD

Thumper

2017

Thumper

Dy adoleshentë, të ardhur nga një lagje e varfër, fillojnë të punojnë për një tregtar droge të rrezikshëm. Ardhja e një vajze të re në qytet dhe ...
Rise of the Footsoldier 3
5.5
HD

Rise of the Footsoldier 3

Një gangster i pamëshirshëm bie në burg, sepse tradhëtohet. I vendosur, ai përgatitet për ditën e daljes, hakmarrjen ndaj armiqve dhe rifitimin e ...
Baby Driver
10
HD

Baby Driver

Një shofer i ri makinash merr pjesë në një grabitje që nuk mund të jetë e suksesshme.
Shock Wave
7.3
HD

Shock Wave

2017

Shock Wave

Kur një terrorist i specializuar për eksplozivë merr peng një tunel të nëndheshëm, ai kërcënon se do të vrasë pengjet nëse nuk i plotësohen ...
Black Snow
6.2
HD

Black Snow

2017

Black Snow

I akuzuar për vrasjen e vëllait të tij gjatë adoleshencës, Salvadori jeton i vetëm në Patagonia. Disa dekada më vonë, vëllai i tij Marko së ...
United 93
10

United 93

2006

United 93

A real time account of the events on United Flight 93, one of the planes hijacked on 9/11 that crashed near Shanksville, Pennsylvania when ...
Narcos
8.5

Narcos

2015

Narcos

Narcos tregon historine e karteleve te dhunshme te droges ne Kolumbi.
The Hatton Garden Job
10
HD

The Hatton Garden Job

Në Prill të vitit 2015, kompania e sigurimeve Haton Garden, një kasafortë e nëndheshme në zonën Haton Garden të Lodrës, u grabit nga 4 të ...
Kung Fu Hustle
7.8
HD

Kung Fu Hustle

Në Shanghai të Kinë’s në vitet 1940, një gangster aspirohet të bashkohet me grupin e “Gang Axe” dhe të marrin në kontroll gjdo ...
Ronin (1998)
9.7

Ronin (1998)

Një ish-agjent informativ i SHBA-ve vihet në ndjekje të një pakoje të mistershme që kërkohet nga Irlandezët dhe Rusët…