Animuar

The Lion King
10
HD

The Lion King

I mashtruar duke menduar se ai vrau babain e tij, me fajin ne kurriz luani këlysh ikën merë arratinë dhe braktis identitetin e tij si mbreti i ...
Gnomeo & Juliet
10
HD

Gnomeo & Juliet

Kopshtet fqinje të Montageve dhe kapuleteve janë në lufte me njëri-tjetrin, mirëpo edhe pse janë në dy familje të ndryshme Gnomeo dhe Zhulieta ...
Ronal the Barbarian
0
HD

Ronal the Barbarian

Një komedi fantastike nga i riu Ronal i cili jeton në një fshat barbar. Ronal është i dobët dhe s’ka një karakter të zakonshëm si barbar. ...
The Star
8.9

The Star

2017

The Star

A small but brave donkey and his animal friends become the unsung heroes of the greatest story ever told, the first Christmas.
Coco
10
HD

Coco

2017

Coco

Aspiranti për muzikant, Miguel bashkohet me mashtruesin simpatik Hector në një rrugëtim përmes Tokës së të Vdekurve.
Deep
8.3
HD

Deep

2017

Deep

Kur një oktapod lozonjar i quajtur Dip fut në telashe koloninë e peshqve në të cilën bën pjesë, udhëheqësi i saj i rreptë e urdhëron Dipin të ...
Ghost in the Shell 2: Innocence
7.6
HD

Ghost in the Shell 2: Innocence

Në vitin 2032, Batou, një robot detektiv për njësinë e anti-terrorizmit në sigurinë publike në Seksionin 9, heton për çështjen e një roboti ...
Batman and Harley Quinn
7
HD

Batman and Harley Quinn

Dredhka Helmuese në bashkëpunim me Xhezon Vudro kërkon të zhvilloje një virus që do i kthejë të gjithë gjallesat e Tokës në hibridë kafshë-bimë. ...
Despicable Me 3
8.4
CAM

Despicable Me 3

Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.
Cars 3
9.1
CAM

Cars 3

2017

Cars 3

McQueen do t’i provojë gjeneratës së re të garuesve se ende është makina më e mirë e garave, në të gjithë botën.
The Lego Batman Movie
8.3
HD

The Lego Batman Movie

Bruce Wayne duhet jo vetëm të përballet me kriminelët e qytetit Gotham, por gjithashtu me përgjegjësinë e rritjes së një djali që ai adoptoi.
Rock Dog
10

Rock Dog

2016

Rock Dog

Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një ...
Smurfs: The Lost Village
9
CAM

Smurfs: The Lost Village

Në këtë film tërësisht të animuar, një hartë misterioze do të vendosë Gogëlushen e miqtë e saj, Gogëltrurin dhe Gogëlbufin në një garë ...
The Boss Baby
9.1
CAM

The Boss Baby

Boss Baby : Një bebe e kollarisur e me një valixhe dore bashkohet me vëllain e tij 7-vjeçar, për të ndaluar planin mizor të CEO të Kompanisë së ...
Ballerina
9.7
HD

Ballerina

2016

Ballerina

Felisi dhe Viktor janë dy jetimë, të cilët përpiqem të arratisen nga jetimorja në përpjekje për të realizuar ëndrrat e tyre. Viktor do të bëhet ...
Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017)
8.4
HD

Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017)

Kur banda e Skubit viziton fermën e kushrirës së Shegit, ata zbulojnë se qyteti po zbrazet për shkak të legjendës së Depër Xhekut famëkeq, i cili ...