Aksion

Hackers
0

Hackers

1995

Hackers

Një grup hackerash janë fajësuar për kryerjen e një krimi të madh ekonomik, por a do ia dalin ata të vërtetojnë pafajësinë e tyre?
Shanghai Noon
6
HD

Shanghai Noon

Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet ...
Explosion
10
HD

Explosion

2017

Explosion

Zhao Xudong është shpërthyes eksplozivësh në minierë. Në një shpërthim që ndodh në minierë ku vriten katër persona, Zhao mbijeton. Ai zbulon se ...
Acts of Violence
2.5
HD

Acts of Violence

Kur e fejuara e tij rrëmbehet nga një trafikant femrash, Romani dhe vëllezërisht e tij ish-ushtarakë vendosin ta gjejnë atë dhe ta shpëtojnë para ...
Dead South
5.8
HD

Dead South

2017

Dead South

Në prag të luftës civile amerikane dy vampir ngrihen të luftojnë për të kërkuar vendin e tyre nga banorët e një qyteti të përgjakshëm jugor.
Day of the Dead: Bloodline
10
HD

Day of the Dead: Bloodline

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të ...
Operation: Endgame
0
HD

Operation: Endgame

Një betejë vjen në mesin e grupeve të ekipeve të spiunazhit qeveritar në një objekt nëntokësor pasi shefi i tyre është vrarë.
Tokyo Ghoul
5.5
HD

Tokyo Ghoul

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati…
The Merciless
10
HD

The Merciless

Xhei-ho ka vendosur rregullat e tij për të burgosurit e tjerë në burg. Pasi takon një të burgosur të ri Hyon-so i cili nuk ulet përpara askujt, ...
Empire of the Wolves
0
HD

Empire of the Wolves

Kur detektivi i ri Pol Nerto zbulon trupin e tretë të një gruaje të rrahur me kamxhik, emigrante turke, kërkon ndihmën e detektivit të dalë në ...
Salyut 7
10
HD

Salyut 7

2017

Salyut 7

Historia bazohet në ngjarje të vërteta të zhvillluara në Rusi më 1985. Pasi humbën kontaktet me stacionin hapësinor Salyut-7, dy kozmonaut rus ...
The Foreigner
0
HD

The Foreigner

U VENDOS VERSIONI HD! Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje ...
Midnight Runners
10
HD

Midnight Runners

Dy studentë të Universitetit të Policisë në Kore, bëhen dëshmitarë të rrëmbimit të një vajze. Me sinqeritetin, kurajën, dëshirën për të bërë ...
Blood Circus
2
HD

Blood Circus

Një kampion botëror i MMA që ka hequr dorë nga ndeshjet përfshihet në një klub sekret ndeshjesh që quhet “Cirku i Gjakut” dhe i duhet ...
Rudhramadevi
0
HD

Rudhramadevi

Filmi tregoh historine e sundimit te mbretereshesh Rudrama Devi ne indine jugore gjate shekullit te 13.
Sarrainodu
0
HD

Sarrainodu

2016

Sarrainodu

Nje ish ushtarak lufton kunder djait te nje politikani.
Jumanji: Welcome to the Jungle
7.7
HD

Jumanji: Welcome to the Jungle

Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës, duke u ...
Sleight
7

Sleight

2017

Sleight

A young street magician is left to take care of his little sister after his mother’s passing and turns to drug dealing in the Los Angeles ...