Action

Kick-Ass 2
6.6
HD

Kick-Ass 2

2013

Kick-Ass 2

Heroi i veshur me kostum Kick-Ass bashkohet me një grup qytetarësh të thjeshtë të frymëzuar për të luftuar krimin. Ndërsa Red Mist ka një plan ...
Bleeding Steel
8
HD

Bleeding Steel

Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë.
Defective
3.8
HD

Defective

2017

Defective

Në të ardhmen e afërt, një shtet jeton nën mbikëqyrjen e një korporate të ligë, që ushtron grushtin e hekurt mbi njerëzit dhe që ka qëllime të ...
The Brink
5.5
HD

The Brink

2017

The Brink

Tungu, një inspektor policie është në mision për të goditur skemën kriminale të kontrabandës së Shingut, por nuk e arrestoi dot. Ndërsa Tungu ...
The Commuter
10
CAMHD

The Commuter

Liam Neeson, në një triller të mbushur me drithërima. Jeta e tij monotone, si agjent sigurimesh, merr një kthesë të fortë pas përballjes me një ...
Kill Order
7
HD

Kill Order

2017

Kill Order

Një nxënës i trazuar i shkollës së mesme zbulon të vërtetën pas aftësive të tij të fshehura.
Black Panther
10
HD

Black Panther

T’Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana ...
Over the Top
5.7
HD

Over the Top

Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, ...
Hammer of the Gods
1

Hammer of the Gods

Me sfond Britaninë Vikinge të viteve 871 pas Krishtit, Çekiçi i Perëndive është një tregim i egër dhe intensiv i një bote gjuha e së cilës është ...
Born To Race
10
HD

Born To Race

I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të ...
Tiger Zinda Hai
6.5
HD

Tiger Zinda Hai

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta “Tigri është gjallë” është një film triller spiunazh që ndjek aventurën e një misioni shpëtimi në Irak.
Kickboxer: Retaliation
10
HD

Kickboxer: Retaliation

Kërt Slon është betuar të mos kthehet më në Tailandë. Gjithsesi, pas fitimit të një titulli të ri detyrohet të shkojë aty, këtë herë në një burg. ...