Western

We’re the Millers
0
HD
We’re the Millers
Dejvid Klarku një shpërndarës i vogël droge grabitet nga disa të panjohur. Më pas ai kërcënohet nga shefi i tij për paratë e mallit. Për ti dhënë zgjidhje gjith kësaj rrëmuje, ai krijon një familje false, si pjesë për planin e tij për të lëvizur një sasi të “vogël” marihuane nga Meksika në SH.B.A.
0 /0
Legends of the Fall
0
HD
Legends of the Fall
Tregim epik i tre vëllezërve dhe babait të tyre që jetojnë në shkretëtirën e largët të viteve 1900 në SHBA dhe se si jeta e tyre është e prekur nga natyra, historia, lufta, dhe dashuria.
0 /0
Brimstone
0

Brimstone

2016
Brimstone
Një grua kthehet në një të arratisur kur ajo akuzohet gabimisht për një krim që nuk e ka kryer dhe është nën gjuetinë e një predikuesi hakmarrës…
0 /0
Django Unchained (2012)
0
HD
Django Unchained (2012)
Me ndihmën e një gjahtari shpërblimesh gjerman, një skllav i liruar, me ngjyrë, vihet në shpëtim të gruas së tij prej pronarit brutal të plantacioneve në Misisipi.
0 /0
The Magnificent Seven (2016)
0
HD
The Magnificent Seven (2016)
Shtatë pushkatarë të zotë në perëndimin e vjetër, mblidhen bashkë për të ndihmuar një fshat të vogël nga disa hajdutë mizorë.
0 /0
In a Valley of Violence (2016)
0
In a Valley of Violence (2016)
Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.
0 /0
Ain’t Them Bodies Saints (2013)
10
Ain’t Them Bodies Saints (2013)
Historia e nje krimineli i cili arratiset nga burgu dhe kalon kodrat e Teksasit per tu bashkuar me gruan e tij dhe vajzen qe nuk e ka takuar kurre.
10 /1
Traded
0
HD

Traded

2016
Traded
Në "pazaret" e viteve 1880 në perëndim, një baba duhet të largohet nga ferma e tij për në qytetin Dodge për të shpëtuar vajzën e tij nga një armik i vjetër, duke e vënë në provë reputacionin e tij si tërheqësi më i shpejtë i këmbëzës në ato vende.
0 /0
The Salvation
0
The Salvation
Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t'i luftojë i vetëm banditët...
0 /0
The Revenant
8.4
HD
The Revenant
Në vitet 1820, Hugh Glass, një banor i zonave kufitare, nis hakmarrjen e tij ndaj atyre që e braktisën duke e menduar të vdekur pasi u sulmua në pyll nga një ari.
8.4 /11
Slow West
9
HD

Slow West

2015
Slow West
Një djalosh skocez udhëton në Amerikë për të gjetur dashurinë e jetës së tij, duke tërhequr vëmendjen e një krimineli, i cili bëhet udhërrëfyesi i tij.
9 /1
A Million Ways to Die in the West
3
A Million Ways to Die in the West
As a cowardly farmer begins to fall for the mysterious new woman in town, he must put his new-found courage to the test when her husband, a notorious gun-slinger, announces his arrival.
3 /2
The Lone Ranger
1
HD

The Lone Ranger

1949–19572013
The Lone Ranger
Luftëtari autokton Amerikan Tonto rrëfen të pathënat e historisë, që transformuan Xhon Reid, një njeri i ligjit, në një legjendë të drejtësisë.
1 /1