Thriller

Small Crimes
0
HD
Small Crimes
Një polic i korruptuar del nga burgu pas 6 viteve dhe përpiqet të tregojë se ka ndryshuar, por e shkuara e tij do mundohet ta pengojë atë.
0 /0
Fallen
0
HD

Fallen

2016
Fallen
Një vajzë e re e gjen veten në një shkollë edukimi pas terapisë duke qenë se është fajësuar për vdekjen e një djali të ri. Në shkollë, ajo bie në dashuri me një nga studentët, pa e ditur që ai është engjëll dhe e ka dashur për mijëra vjet.
0 /0
Predators
0
HD

Predators

2010
Predators
A mercenary reluctantly leads a motley crew of warriors who soon come to realize they've been captured and deposited on an alien planet by an unknown nemesis. With the exception of a peculiar physician, they are all cold-blooded killers, convicts, death squad members... hunters who have now become the hunted.
0 /0
Cloverfield
0
HD
Cloverfield
Një grup shokësh nisen në një mision shpëtimi në rrugët e Nju Jorkut gjatë një sulmi prej përbindëshave...
0 /0
Largo Winch II
0
HD
Largo Winch II
"Largo Winch, Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i Grupit W,është akuzuar për krime kundër njerëzimit në po atë ditë që ai njofton qëllimin e tij për të shitur korporatën e tij dhe të përdorë të ardhurat për të krijuar një fondacion humanitar".
0 /0
Get Out
0
HD

Get Out

2017
Get Out
Një Afro-Amerikan viziton familjen misterioze të të dashurës së tij.
0 /0
The Heir Apparent: Largo Winch
2
HD
The Heir Apparent: Largo Winch
Pasi një miliarder i fuqishëm vritet, djali i tij i adoptuar në mënyrë sekrete duhet të provojë që është i duhuri për të trashëguar pasurinë, të gjejë vrasësit e babait dhe t'i pengojë që t'i marrin kompaninë...
2 /1
Vacancy 2: The First Cut
0
HD
Vacancy 2: The First Cut
Tre të rinj shkojnë për të kaluar një natë në Meadow View Inn, por pa ditur se aty është një punonjës me një mendje të sëmurë e qëllime të këqija...
0 /0
Vengeance: A Love Story
10
HD
Vengeance: A Love Story
Vengeance: A Love Story flet për një veteran të luftës së amerikanëve kundër terroristëve i cili kërkon hakmarrje...
10 /1
Marauders
8
HD

Marauders

2016
Marauders
Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.
8 /1
Traffic
0
HD

Traffic

2000
Traffic
Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një e droguar.
0 /0
Call of the Wolf
10

Call of the Wolf

20162017
Call of the Wolf
Tė rrėmbyer dhe tė ngecur nė njė stuhi dėbore, ky thriller flet pėr dy tė panjohur qė duhet tė tregohen m tė zgjuar se njė vrasės qė s'e kanė parė.
10 /1
A Haunting at Silver Falls
0
HD
A Haunting at Silver Falls
Një vend i vogël është mallkuar nga dy binjaket e një të dënuari i cili akuzohet padrejtësisht për vrasjen e tyre. Jordanit i tregohet rruga drejt vrasësit të vërtete të vajzave.
0 /0
Get the Girl
0
HD
Get the Girl
Një djalosh i pasur planifikon një rrëmbim të sajuar të gocës që dashuronte në mënyrë që të bëhej hero dhe të fitonte vëmendjen e saj. Por kur një nga rrëmbyesit e paguar aksidentalisht u vra gjatë sajesës, u detyrua të shpëtonte jetën e saj pa u zbuluar.
0 /0
X-Men Origins: Wolverine
0
HD
X-Men Origins: Wolverine
Filmi tregon historinë e së kaluarës epike, të dhunshme dhe romantike të Ulverinit, marrëdhënien e tij komplekse me Viktor Krid ose Dhëmbë-Kordha dhe programin kërcënues së armëve X. Gjatë rrugës, Ullverini përballet me shumë mutantë, të njohur dhe të rinj, duke përfshirë edhe Dedpullin, Gambitin, Xhon Fantazmën dhe Kolonelin Uilliam Strajker.
0 /0
Kahaani 2
0

Kahaani 2

2016
Kahaani 2
Nje grua me te shkuar te mistershme akuzohet per rrebim dhe vrasje .
0 /0
Raees
0
HD

Raees

2017
Raees
Duke kritikuar perdorimin e alkolit dhe te droges ne Gujarat ky film tregon historine e nje kontrabandisti alkoli biznesi te cilit sfidohet nga nje polic i fort,
0 /0
Blitz
0
HD

Blitz

2011
Blitz
Një vrasës policësh kërkon hakmarrje. Dy kolegë të rinj vendosin të bashkëpunojnë për të kapur kriminelin që po u vret kolegët. Nganjëherë drejtësia nuk anon nga të drejtit.
0 /0
World War Z
10
HD
World War Z
Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…
10 /2
The Fate of the Furious
9.1
The Fate of the Furious
Vini re: Për shkak se kualiteti i zërit nuk është shumë i dëgjueshëm, po presim një cilësi më të qartë për t'u dëgjuar dhe do ta përkthejmë me titra shqip! Ju falënderojmë për mirëkuptimin! Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida ...
9.1 /21