Romance

Arthur (2011)
0
HD
Arthur (2011)
Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në pasurinë e tij të pafund dhe në dadon e tij të përjetshme Hobson (fituesja e Academy Award Helen Mirren) për ta mbajtur larg telasheve. Tani ai përballet me sfidën e tij më të madhe: të zgjedhë midis ...
0 /0
Dear Zindagi (2016)
6.8
Dear Zindagi (2016)
Kaira është një kinematografe në kërkim të jetës perfekte. Takimi i saj me Xhagun, një doktor me mendime origjinale, e ndihmon atë të fitojë një perspektivë të re për jetën. Ajo zbulon që lumturia është gjetja e rehatisë në papërsosmëritë e jetës.
6.8 /5
La La Land (2016)
8.6
HD
La La Land (2016)
Një pianist xhazi në Los Angeles bie në dashuri me një vajzë që aspiron të bëhet aktore.
8.6 /7
Everything Must Go
0
Everything Must Go
Gjerat nuk janë në vije kur një i alkoolizuar humbë gruan dhe punën e tij, duke u përpjekur ai te mbaje lidhjen gjerat ndryshojnë kur një fqinje i ri mund të jetë çelësi për kthimin e tij...
0 /0
Tum Bin 2 (2016)
0
HD
Tum Bin 2 (2016)
Tum Bin 2 flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e re dhe veshtiresite ne vendimmarrje.
0 /0
Midnight in Paris
0
Midnight in Paris
A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the illusion that a life different from their own is better.
0 /0
Zookeeper
0

Zookeeper

2011
Zookeeper
A comedy about a zookeeper who might be great with animals, but he doesn't know anything about the birds and the bees. The man can't find love, so he decides to quit his job at the zoo, but his animal friends try to stop him and teach him that Mother Nature knows best when it comes to love.
0 /0
Bachelorette (2012)
0
HD
Bachelorette (2012)
Tre shoqeve i kerkohet qe te jene shoqerueset e nderit ne dasmen e vajzes qe dikur ata talleshin ne shkolle te mesme.
0 /0
Another 9 1/2 Weeks (1997)
0
HD
Another 9 1/2 Weeks (1997)
Mickey Rourke reprizon rolin e tij si Gjoni misterioz dhe seksi në këtë avull, ankthi të mbushur. Kur John udhëton për në Paris për të marrë pjesë në një shitje art.
0 /0
Passengers (2016)
7.2
CAM
Passengers (2016)
Një anije kozmike që po udhëton drejt një planeti koloni të largët dhe po transporton mijëra njerëz ka një mosfunksionim në dhomat e gjumit. Si rezultat, dy udhëtarë zgjohen 90 vite përpara.
7.2 /11
Hero
10
HD

Hero

2015
Hero
Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan
10 /1
For a Few Bullets (2016)
8
HD
For a Few Bullets (2016)
Një mashtrues dhe një agjente e qeverisë Kineze për arsye të ndryshme, përpiqen të shpëtojnë një objekt i cili është pasuri kombëtare nga agjentët japonezë.
8 /1
Ya Sonra?
0
HD

Ya Sonra?

2011
Ya Sonra?
Histori te dashuruarish ne epoken e Stambollit modern
0 /0
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
0
HD
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Kur Bela zgjohet pas transformimit të saj, e gjen veten si një nënë dhe si një vampir. Tashmë ajo nuk është më e brishtë dhe delikate siç ishte mësuar që ta shikonte Eduarti, por është shndërruar në dominuesen e lojës. Dhe ky shndërrim do t'i duhet asaj dhe Eduartit, për të mbrojtur vajzën e tyre nga Vollturët që mendojnë se ...
0 /0
Planet Single (2016)
10
HD
Planet Single (2016)
Një vajzë bën marrëveshje me një prezantues të famshëm të një shfaqjeje televizive dhe do t'i tregojë atij për takimet që ajo bën me disa persona të njohur nga interneti, por gjërat do të marrin një kthesë kur ajo bie në dashuri.
10 /1
Ae Dil Hai Mushkil
10
HD
Ae Dil Hai Mushkil
Ae Dil Hai Mushkil tregon historine per nje dashuri te pakthyer. Udhetimin e tre karaktereve Ayan, Alizeh, dhe Saba.
10 /2
Ishq Click (2016)
0
HD
Ishq Click (2016)
NJe vajze nga mumbai Sophie Dias perpiqet shume qe te behet nje modele e famshme dhe gjate kesaj rruge takohet me nje fotograf Aditya Vardhan i cili e ndihmon gjate ketij rrugetimi dhe me pas bie ne dashuri me te.
0 /0
Jack and the Cuckoo-Clock Heart
0
HD
Jack and the Cuckoo-Clock Heart
Një dramë e shekullit të 19, që flet rreth një njeriu, zemra e të cilit u zëvendësua me një orë kur lindi. Ai duhet të shmangë ndjenjat me emocione të forta - e mbi të gjitha, dashurinë - por ja që ai nuk mund t'i ndrydhë ndjenjat e tij.
0 /0
Frank & Lola (2016)
0
Frank & Lola (2016)
Një histori e zezë psikoseksuale, midis Las Vegasit dhe Parisit, për dashurinë, maninë, seksin, tradhtinë, hakmarrjen dhe në fund të fundit, kërkimin e shpengimit.
0 /0
Allied (2016)
6.6
HD
Allied (2016)
Allied : Në vitin 1942, një oficer i shërbimit inteligjent takohet në Afrikën e Veriut me një femër, luftëtare të Rezistencës Franceze, në një mision vdekjeprurës në territorin e armikut. Kur ata ribashkohen në Londër, marrëdhënia e tyre vendoset në provë nga presionet e luftës.
6.6 /9
Open