Romance

Loving
0

Loving

2016
Loving
Historia e Ricard dhe Mildred Loving, cift nder-racor, sfida e arrstimit te te cileve kunder martesave te perziera ne Virxhinia, coi ne nje beteje ligjore qe do te perfundonte ne Gjykaten e Larte.
0 /0
The Voyeur
0
+18HD

The Voyeur

1994
The Voyeur
"FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Nje profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e tradhton me babane e tij."
0 /0
Fifty Shades Darker (2017)
8.1
CAMHD
Fifty Shades Darker (2017)
Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin e saj më parë.
8.1 /37
Baar Baar Dekho
4
HD
Baar Baar Dekho
Ne kete film paraqiten uljet dhe ngritjet ne nje lidhje romantike.
4 /3
Sex and Lucia (2001) +18
0
Sex and Lucia (2001) +18
Jetėt e disa personave takohen nė njė ishull tė izoluar. Tė gjithė bashkohen nė novelėn e njė autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatėrruar qė ka bėrė midis novelės dhe jetės sė tij personale.
0 /0
Run Raja Run (2014)
10
Run Raja Run (2014)
Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.
10 /1
Monchora
10

Monchora

2016
Monchora
Nje drame romantike e mbushur me personazhe te shumellojshem dhe nje aluzion misteri tipik te Saradindu Bandyopadhyay. Filmi tregon historine e nje hajduti te luajtur nga Abir Chatterjee
10 /1
Akira (2016)
9.5
HD
Akira (2016)
Akira eshte nje studente kolegji me ideale por jeta e saj merr nje kthes kur perfshihet ne nje krim qe ka lidhje me 4 polic te korruptuar.
9.5 /2
Mr. Nobody (2009)
10
HD
Mr. Nobody (2009)
Një djalë qëndron në një platformë stacioni përderisa një tren është gati për tu nisur. A duhet ai të shkojë me nënën e tij apo të qëndrojë me babain e tij?
10 /1
Arthur (2011)
0
HD
Arthur (2011)
Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në pasurinë e tij të pafund dhe në dadon e tij të përjetshme Hobson (fituesja e Academy Award Helen Mirren) për ta mbajtur larg telasheve. Tani ai përballet me sfidën e tij më të madhe: të zgjedhë midis ...
0 /0
Dear Zindagi (2016)
8
Dear Zindagi (2016)
Kaira është një kinematografe në kërkim të jetës perfekte. Takimi i saj me Xhagun, një doktor me mendime origjinale, e ndihmon atë të fitojë një perspektivë të re për jetën. Ajo zbulon që lumturia është gjetja e rehatisë në papërsosmëritë e jetës.
8 /8
La La Land (2016)
8.5
HD
La La Land (2016)
Një pianist xhazi në Los Angeles bie në dashuri me një vajzë që aspiron të bëhet aktore.
8.5 /17
Everything Must Go
0
Everything Must Go
Gjerat nuk janë në vije kur një i alkoolizuar humbë gruan dhe punën e tij, duke u përpjekur ai te mbaje lidhjen gjerat ndryshojnë kur një fqinje i ri mund të jetë çelësi për kthimin e tij...
0 /0
Tum Bin 2 (2016)
0
HD
Tum Bin 2 (2016)
Tum Bin 2 flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e re dhe veshtiresite ne vendimmarrje.
0 /0
Midnight in Paris
6
Midnight in Paris
A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the illusion that a life different from their own is better.
6 /1
Zookeeper
10

Zookeeper

2011
Zookeeper
A comedy about a zookeeper who might be great with animals, but he doesn't know anything about the birds and the bees. The man can't find love, so he decides to quit his job at the zoo, but his animal friends try to stop him and teach him that Mother Nature knows best when it comes to love.
10 /2
Bachelorette (2012)
0
HD
Bachelorette (2012)
Tre shoqeve i kerkohet qe te jene shoqerueset e nderit ne dasmen e vajzes qe dikur ata talleshin ne shkolle te mesme.
0 /0
Another 9 1/2 Weeks (1997)
0
HD
Another 9 1/2 Weeks (1997)
Mickey Rourke reprizon rolin e tij si Gjoni misterioz dhe seksi në këtë avull, ankthi të mbushur. Kur John udhëton për në Paris për të marrë pjesë në një shitje art.
0 /0
Passengers (2016)
8.1
CAM
Passengers (2016)
Një anije kozmike që po udhëton drejt një planeti koloni të largët dhe po transporton mijëra njerëz ka një mosfunksionim në dhomat e gjumit. Si rezultat, dy udhëtarë zgjohen 90 vite përpara.
8.1 /21
Hero
10
HD

Hero

2015
Hero
Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan
10 /2
Open