Mister

Brimstone
0

Brimstone

2016
Brimstone
A triumphant thriller set in the menacing inferno of the old American West, Brimstone tells the story of Liz, a genuine survivor who is hunted by a vengeful Preacher for a crime she didn’t commit.
0 /0
Killing Me Softly
9
Killing Me Softly
A woman (Heather Graham) grows suspicious of her controlling husband (Joseph Fiennes) after she discovers secrets about the women in his past.
9 /1
The 9th Life of Louis Drax
0
The 9th Life of Louis Drax
Nje psikolog qe fillon te punoje me nje djale te vogel qe ka pesuar nje renie afersisht fatale e gjen veten te mbytur ne nje mister qe teston kufijte e fantazise dhe realitetit.
0 /0
Aatma
10
HD

Aatma

 
Aatma
Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
10 /1
The Family Fang (2015)
0
HD
The Family Fang (2015)
Vėlla e motėr rikthehen nė shtėpi pėr tė kėrkuar prindėrit e tyre tė famshėm.
0 /0
Monchora
10

Monchora

2016
Monchora
Nje drame romantike e mbushur me personazhe te shumellojshem dhe nje aluzion misteri tipik te Saradindu Bandyopadhyay. Filmi tregon historine e nje hajduti te luajtur nga Abir Chatterjee
10 /1
Rubber (2010)
10
HD
Rubber (2010)
Një një qytet të shkretë një gomë makine që ka fuqinë shkatërruese është bërë vrasëse e shum njerzeve , ndërsa një grua misterioze bëhet obsesion i tij.
10 /1
88 Minutes (2007)
0
HD
88 Minutes (2007)
Kur një vrasës serial të cilin ai arriti ta gjente dhe ta vinte pas hekurave del në liri, një psikolog i policisë shkencore dhe pedagog i njohur merr një telefonatë duke e lajmëruar se ka 88 minuta jetë...
0 /0
Seriali Sherlock
9
Seriali Sherlock
Veterani i luftës, Dr. Xhon Uatson, rikthehet në Londër në nevojë të një vendi për të qendruar. Ai takon Sherlock Holmes, një detektiv këshillues, dhe të dy së shpejti e gjejnë veten duke hetuar një varg 'vetëvrasjesh' në seri
9 /5
Sinister
8

Sinister

2012
Sinister
Found footage helps a true-crime novelist realize how and why a family was murdered in his new home, though his discoveries put his entire family in the path of a supernatural entity.
8 /1
For a Few Bullets (2016)
8
HD
For a Few Bullets (2016)
Një mashtrues dhe një agjente e qeverisë Kineze për arsye të ndryshme, përpiqen të shpëtojnë një objekt i cili është pasuri kombëtare nga agjentët japonezë.
8 /1
When the Bough Breaks (2016)
0
HD
When the Bough Breaks (2016)
Një nënë bartëse e fëmijës së një çifti fiksohet në mënyrë të rrezikshme me babain e ardhshëm të fëmijës që ajo bart.
0 /0
Goddess Of Love
8
+18HD
Goddess Of Love
Një grua e paqëndrueshme mendërisht fillon të bëhet si e çmendur kur dyshon se i dashuri I saj e ka lënë atë për një grua tjetër.
8 /1
Frank & Lola (2016)
0
Frank & Lola (2016)
Një histori e zezë psikoseksuale, midis Las Vegasit dhe Parisit, për dashurinë, maninë, seksin, tradhtinë, hakmarrjen dhe në fund të fundit, kërkimin e shpengimit.
0 /0
Silent Night (2012)
0
HD
Silent Night (2012)
Forcat e rendit në Midwestern janë vene në kërkim të një Santa Klausi vrasës i cili kap qytetaret në prag të krishtlindjeve.
0 /0
Edge of Darkness (2010)
0
HD
Edge of Darkness (2010)
Ndërsa detektivi Tomas Kreivën heton vdekjen e vajzës së tij aktiviste, ai nuk zbulon vetëm jetës sekrete të saj, por edhe një mbulim korporate dhe një marrëveshje të fshehtë qeveritare që punëson një agjent me detyrën e fshirjes së provave...
0 /0
Jack Reacher: Never Go Back (2016)
0
Jack Reacher: Never Go Back (2016)
Jack Reacher duhet të zbulojë të vërtetën e fshehur pas konspiracionit të madh qeveritar, në mënyrë që të mund të pastrojë emrin e tij. Në arrati si një i kërkuar nga ligji, Reacher zbulon një sekret potencial nga e shkuara e tij, i cili mund t’ia ndryshojë jetën përgjithmonë.
0 /0
Saw VI
0
HD

Saw VI

2009
Saw VI
Agjenti Special Strahm ka vdekur dhe Dedektivi Hofman del në pah që është pasuesi i pasfiduar i trashëgimisë së Xhigso. Megjithatë, kur FBI-ja i afrohet Hofmanit, ai është i detyruar të vërë në lëvizje një lojë, dhe plani i madh i Xhigso më në fund kuptohet.
0 /0
Dragon Ball Super
9.2
Dragon Ball Super
Dragon Ball Super është bazuar tek Dragon Ball Manga prodhuar 18 vjet pas përfundimit të transmetimit të serisë së fundit, sipas mënyrës kronologjike, ose të Dragon Ball GT, që përfundoi në vitin 1997. Në vend që të vazhdohej historia e GT, Super paraqet ngjarjet e origjinalit manga dhe të Dragon Ball Z.
9.2 /14
Phantom of the Theatre (2016)
10
HD
Phantom of the Theatre (2016)
Në një teatër të pushtuar, mbushur me shpirtra hakmarrës të një trupe performuesish të vrarë tragjikisht para 13 vjetësh nga zjarri, fantazmat presin që ai teatër luksoz të rihapet me një shfaqje të re për të sjellë viktima të reja.
10 /1
Open