Horror

Vacancy 2: The First Cut
0
HD
Vacancy 2: The First Cut
Tre të rinj shkojnë për të kaluar një natë në Meadow View Inn, por pa ditur se aty është një punonjës me një mendje të sëmurë e qëllime të këqija...
0 /0
Rings
10
HD

Rings

2017
Rings
Një grua e re shqetësohet për të dashurin e saj kur ai zbulon një nënkulturë të errët përreth një videokasete misterioze që tha se do ta vriste shikuesin shtatë ditë pasi ai ta shohë atë. Ajo sakrifikon veten për ta shpëtuar të dashurin e saj dhe duke bërë kështu bën një zbulim të tmerrshëm: ekziston një “film brenda filmit” që ...
10 /1
A Haunting at Silver Falls
0
HD
A Haunting at Silver Falls
Një vend i vogël është mallkuar nga dy binjaket e një të dënuari i cili akuzohet padrejtësisht për vrasjen e tyre. Jordanit i tregohet rruga drejt vrasësit të vërtete të vajzave.
0 /0
Bloodrunners
0
HD
Bloodrunners
Ngjarja është vendosur në ndalimin me ligj të pijeve alkoolike në vitin 1930. Një polic i korruptuar zbulon se kontrabandisti më popullor i qytetit ka qenë i infiltruar me vampirët.
0 /0
World War Z
10
HD
World War Z
Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…
10 /2
The Bye Bye Man (2017)
0
HD
The Bye Bye Man (2017)
Tre miq përballën me një forcë të mbinatyrshme që ua shkatërron jetën plotësisht.
0 /0
Peelers (2016)
0
HD
Peelers (2016)
Pronarja e një lokali striptistesh, gjatë natës së mbylljes, duhet të mbrojë jetën e saj, striptistet dhe lokalin nga një grup njerëzish të dhunshëm, të infektuar. E gjithë ngjarja është një ferr i vërtetë.
0 /0
My Soul to Take (2010)
0
HD
My Soul to Take (2010)
Regjisori legjendar Wes Craven "A Nightmare on Elm Street" dhe Scream" e mban zemrën tuaj të rrahë fort me këtë triler-suspans të mbushur me kthesa dhe sekrete të errëta që do t’u dërgojnë shpirtin të kërkojë për strehë. Filmi tregon për ditën që vrasësi i Rivertonit u zhduk pa lënë asnjë gjurmë, shtatë fëmijë lindën para kohe. Sot, të gjithë ...
0 /0
From a House on Willow Street (2016)
10
HD
From a House on Willow Street (2016)
Katër miq rrëmbejnë vajzën e një biznesmeni të pasur për të marrë në këmbim një pagesë të majme. Por ngjarjet që do të zbulojnë më pas do jenë të paparashikueshme. Një shtëpi e pushtuar nga djalli. Dhe jo vetëm…
10 /1
Captivity
4

Captivity

2007
Captivity
The sought-after images of top model, Jennifer, adorn magazine covers and billboards worldwide. When alone at a charity event, she is abducted and incarcerated in a cell with another prisoner. When their captor subjects the two to torture, and commit to escaping the chamber of horrors before they're killed.
4 /2
Bornless Ones
0
Bornless Ones
With the help of her friends, Emily moves to a remote home to take better care of her brother, Zack who is diagnosed with cerebral palsy. But what they don't know is that the house kept a terrifying secret that will haunt them one by one.
0 /0
Don’t Kill It
6.7
Don’t Kill It
The film follows demon hunter Jebediah Huntley, who teams up with an FBI agent to battle a supernatural force in the southern state of Mississippi.
6.7 /3
Dabbe: Bir cin vakasi
9.7
Dabbe: Bir cin vakasi
Turkish director Hasan Karacadag is something of an unusual case. In a nation that appears uncertain how to feel about its own history with exploitation film and generally reluctant to embrace genre film - though there are obvious exceptions - Karacadag has jumped headlong into the horror pool. The director first came to attention with the J-horror influenced D@BB, a ...
9.7 /3
The Last Exorcism Part II
0
The Last Exorcism Part II
Duke vazhduar aty ku filmi i fundit mbaroi, Nel Suitzer gjendet e tmerruar dhe e vetme ne Luizianen rurale. E kthyer ne sigurine relative te Nju Orlinsit, Nela kupton se nuk po arrin te kujtoje pjese te tera te muajve te fundit, pervec faktit se eshte e mbijetuara e fundit nga pjesetaret e familjes se saj. Sapo Nela fillon procesin ...
0 /0
Autopsy
1

Autopsy

2008
Autopsy
Eshte mesi i nates. Po nget makinen ne nje rruge te vetmuar. Papritmas, nga asgjekundi, nje makine tjeter perplaset me ty. Kur zgjohesh ka gjithandej qelqe te thyera, shoket e tu jane te plagosur dhe makina tjeter eshte zhdukur. Je i corientuar dhe ke dhimbje... Por kur shikon dritat blu e te kuqe te ambulances, e di qe ka mberritur ...
1 /1
Dabbe
10

Dabbe

2006
Dabbe
Njerezit ne Amerike kryejne vetevrasje me motive te pashpjegueshme. Nje dite keto ngjarje shfaqen edhe ne Turqi, ku e verteta do te kuptohet...
10 /1
Ritual
0

Ritual

2012
Ritual
Nje burre duhet te shpetoje femijet e tij kur zhduken gjate pushimeve te tyre ne pyll.
0 /0
Aatma
10
HD

Aatma

 
Aatma
Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
10 /1
Stake Land (2010)
0
HD
Stake Land (2010)
Martini ishte njė djalosh i zakonshėm adoleshent para se vendi tė rrėnohej nė njė humnerė katastrofe ekonomike dhe politike. Njė epidemi vampirėsh ka pėrfshirė atė ēfarė ka mbetur nga qytetet e braktisura tė kombit dhe ėshtė nė dorė tė Zotėrisė, njė gjahtari tė ashpėr vampirėsh, ta ēojė Martinin shėndoshė e mirė nė veri tė Kanadasė, Edenin e Ri tė kontinentit.
0 /0