Horror

Don’t Kill It
5
Don’t Kill It
The film follows demon hunter Jebediah Huntley, who teams up with an FBI agent to battle a supernatural force in the southern state of Mississippi.
5 /2
Bloodrunners
0
Bloodrunners
By 1933, Prohibition has proven a booming enterprise, where average citizens break the law, hide in the shadows and operate at night. The new world order has even lined the pockets of corrupt cops like Jack Malone. He collects a 'luxury tax' from every bootlegger and scofflaw in the small town he has sworn to protect. While shaking down the ...
0 /0
Dabbe: Bir cin vakasi
9
Dabbe: Bir cin vakasi
Turkish director Hasan Karacadag is something of an unusual case. In a nation that appears uncertain how to feel about its own history with exploitation film and generally reluctant to embrace genre film - though there are obvious exceptions - Karacadag has jumped headlong into the horror pool. The director first came to attention with the J-horror influenced D@BB, a ...
9 /1
The Last Exorcism Part II
0
The Last Exorcism Part II
Duke vazhduar aty ku filmi i fundit mbaroi, Nel Suitzer gjendet e tmerruar dhe e vetme ne Luizianen rurale. E kthyer ne sigurine relative te Nju Orlinsit, Nela kupton se nuk po arrin te kujtoje pjese te tera te muajve te fundit, pervec faktit se eshte e mbijetuara e fundit nga pjesetaret e familjes se saj. Sapo Nela fillon procesin ...
0 /0
Autopsy
1

Autopsy

2008
Autopsy
Eshte mesi i nates. Po nget makinen ne nje rruge te vetmuar. Papritmas, nga asgjekundi, nje makine tjeter perplaset me ty. Kur zgjohesh ka gjithandej qelqe te thyera, shoket e tu jane te plagosur dhe makina tjeter eshte zhdukur. Je i corientuar dhe ke dhimbje... Por kur shikon dritat blu e te kuqe te ambulances, e di qe ka mberritur ...
1 /1
Dabbe
0

Dabbe

2006
Dabbe
Njerezit ne Amerike kryejne vetevrasje me motive te pashpjegueshme. Nje dite keto ngjarje shfaqen edhe ne Turqi, ku e verteta do te kuptohet...
0 /0
Ritual
0

Ritual

2012
Ritual
Nje burre duhet te shpetoje femijet e tij kur zhduken gjate pushimeve te tyre ne pyll.
0 /0
Aatma
10
HD

Aatma

 
Aatma
Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
10 /1
Stake Land (2010)
0
HD
Stake Land (2010)
Martini ishte njė djalosh i zakonshėm adoleshent para se vendi tė rrėnohej nė njė humnerė katastrofe ekonomike dhe politike. Njė epidemi vampirėsh ka pėrfshirė atė ēfarė ka mbetur nga qytetet e braktisura tė kombit dhe ėshtė nė dorė tė Zotėrisė, njė gjahtari tė ashpėr vampirėsh, ta ēojė Martinin shėndoshė e mirė nė veri tė Kanadasė, Edenin e Ri tė kontinentit.
0 /0
Siccin 2 (2015)
0
Siccin 2 (2015)
Pasi vdes i biri i njė gruaje, mė vonė ajo zbulon se nuk ishte koincidencė apo vdekje e thjeshtė, por pėr shkak tė njė magjie tė zezė qė i ėshtė bėrė asaj dhe familjes.
0 /0
Detention (2011)
8
HD
Detention (2011)
Josh Hutcherson, Dane Cook dhe Spencer Locke luajnė te DĖNIMI, njė komedi-horror adoleshentėsh ku nxėnėsit vendas tė Liqenit tė Pėrhimėt duhet tė mbijetojnė vitin e tyre tė fundit tė shkollės sė mesme. Pengesė nė rrugėn e tyre ėshtė Hirushja, njė vrasėse filmash qė duket se ka ardhur nė jetė dhe po gjuan nxėnėsit e shkollės. Ndėrsa koha kalon dhe trupat ...
8 /1
Boo! A Madea Halloween (2016)
5.5
HD
Boo! A Madea Halloween (2016)
Madea e gjen veten në mes të një rrëmuje të plotë kur shkon në një shtëpi të pushtuar nga fantazmat, lugetërit e qenie të tjera të mbinatyrshme ndërkohë që duhet të kujdeset për një grup adoleshentësh të pasjellshëm.
5.5 /2
Julia’s Eyes (2010)
10
HD
Julia’s Eyes (2010)
Historia e një gruaje e cila po humbet shikimin ngadalë, ndërkohë që po përpiqet të investigojë vdekjen e mistershme të motrës së saj binjake.
10 /1
The Girl with All the Gifts (2016)
1.5
HD
The Girl with All the Gifts (2016)
Një shkencëtare dhe një mësuese që jetojnë në një të ardhme të shkatërruar e të vështirë, ndërmarrin një udhëtim mbijetese me një vajzë të vogël e të veçantë të quajtur Melani
1.5 /2
Raaz Reboot (2016)
0
HD
Raaz Reboot (2016)
Seria e katert e horrorit qe zbulon sekretet, misterin dhe brishtesine e njeriut.
0 /0
The Disappointments Room (2016)
10
HD
The Disappointments Room (2016)
Një nënë dhe djali i saj çlirojnë tmerre të paimagjinueshme nga papafingoja e shtëpisë së tyre në fshat.
10 /1
The Vatican Tapes (2015)
9
HD
The Vatican Tapes (2015)
Një prift dhe dy kardinalë duhet të luftojnë shpirtin e djallit që ka pushtuar një vajzë të re.
9 /1
Pitchfork
10

Pitchfork

2016
Pitchfork
Një grup shokësh kthehen në shtëpi me një shok për ta ndihmuar të tregojë një sekret, por mësojnë se sekretet e vjetra janë dhe vdekjeprurëse.
10 /1
Rubber (2010)
10
HD
Rubber (2010)
Një një qytet të shkretë një gomë makine që ka fuqinë shkatërruese është bërë vrasëse e shum njerzeve , ndërsa një grua misterioze bëhet obsesion i tij.
10 /1
Open