Hindi

Kaabil
10
HD

Kaabil

2017
Kaabil
Historia e një njeriu që jetoi, qeshi dhe dashuroi si çdokush në këtë botë. Deri kur një ditë, një tragjedi e tmerrshme i erdhi në familje. I shtyrë nga dëshira për hakmarrje, asgjë nuk do e ndalojë. As fakti që është i verbër.
10 /1
Kahaani 2
0

Kahaani 2

2016
Kahaani 2
Nje grua me te shkuar te mistershme akuzohet per rrebim dhe vrasje .
0 /0
Raees
0
HD

Raees

2017
Raees
Duke kritikuar perdorimin e alkolit dhe te droges ne Gujarat ky film tregon historine e nje kontrabandisti alkoli biznesi te cilit sfidohet nga nje polic i fort,
0 /0
Kaal (2005)
10
Kaal (2005)
Nje trajnues tigrash gruaja e tij dy turiste dhe nje kryetar fshati luftojne per mbijetes ndaj bishave te mbinatyrshem ne nje park kombetar.
10 /1
Guddu Ki Gun (2015)
10
HD
Guddu Ki Gun (2015)
Kjo eshte historia e Guddu i cili eshte nje shites detergjentesh qe shkon shtepi ne shtepi per te shitur.
10 /1
Vengeance (2009)
0
HD
Vengeance (2009)
Kur familja e vajzës së një kuzhinieri francez pëson pas një sulm të dhunshëm në Hong Kong ku mbeten të vdekur bashkëshorti dhe dy fëmijët e saj, ai betohet për hakmarrje. Në ndihmë të tij bashkohen tre gjuajtës të cilët punojnë për mafian…
0 /0
Kai Po Che! (2013)
0
HD
Kai Po Che! (2013)
Tre shokë të rritur në Indi përpiqen të hapin një akademi kriketi për të nxjerrë yjet e ardhshëm në këtë sport.
0 /0
Hero
9
HD

Hero

2015
Hero
Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan
9 /3
Banjo
0
HD

Banjo

2016
Banjo
Nje muzikant kerkon fame sukses dhe respekt.
0 /0
Ishq Click (2016)
0
HD
Ishq Click (2016)
NJe vajze nga mumbai Sophie Dias perpiqet shume qe te behet nje modele e famshme dhe gjate kesaj rruge takohet me nje fotograf Aditya Vardhan i cili e ndihmon gjate ketij rrugetimi dhe me pas bie ne dashuri me te.
0 /0
3 Idiots
0
HD

3 Idiots

2009
3 Idiots
Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të prishin, dhe një funeral që del jashtë kontrollit.
0 /0
Mohenjo Daro (2016)
10
HD
Mohenjo Daro (2016)
Ne vitin 2016 para krishtit, nje fermer udheheq nje kryengritje ne qytetin e Mohenjo daro.
10 /2
Dishoom (2016)
0
HD
Dishoom (2016)
Kur lojtari i kriketit indian Viraj Sharma humbet ne lindjen e mesme , dy police Kabir Shergill dhe Junaid Ansari duhet te bashkohen per nje sulm 36 oresh para se te filloj ndeshja indi pakistan.
0 /0
Budhia Singh: Born to Run (2016)
8
HD
Budhia Singh: Born to Run (2016)
Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të gjithë botën.
8 /2
Ghajini
10
HD

Ghajini

2008
Ghajini
Një pacient i cili ka humbur kujtesën kërkon të hakmerret për vdekjen e të dashurës së tij...
10 /2