Familjar

Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)
0
Howard Lovecraft & the Frozen Kingdom (2016)
Pasi viziton të atin në psikiatrinë e Arkhamit, i riu Howard Lovecraft padashur përdor Nekronomikonin legjendar për të hapur një portal drejt një bote të çuditshme të ngrirë që gëlon nga përbindëshat.
0 /0
Yogi Bear (2010)
0
HD
Yogi Bear (2010)
Një regjisor dokumentar udhëton në Jellystone Park për të xhiruar një projekt dhe më shpejt kalon shtigjet me Yogi Bear, ndihmës Boo-Boo e tij, dhe Ranger Smith.
0 /0
Zookeeper
0

Zookeeper

2011
Zookeeper
A comedy about a zookeeper who might be great with animals, but he doesn't know anything about the birds and the bees. The man can't find love, so he decides to quit his job at the zoo, but his animal friends try to stop him and teach him that Mother Nature knows best when it comes to love.
0 /0
MouseHunt
0

MouseHunt

1997
MouseHunt
Down-on-their luck brothers, Lars and Ernie Smuntz, aren't happy with the crumbling old mansion they inherit... until they discover the estate is worth millions. Before they can cash in, they have to rid the house of it's single, stubborn occupant: a tiny and tenacious mouse.
0 /0
Sing (2016)
10
CAMHD
Sing (2016)
Një koalë e quajtur Buster Moon ka një mundësi të fundit për t’i rikthyer shkëlqimin teatrit të tij, duke organizuar konkursin më të madh të këndimit në botë.
10 /2
The Flight Before Christmas
0
HD
The Flight Before Christmas
Një Drerë i ri i cili vuan nga vertigo mëson për të kapërcyer frikën e Tij, Merr mësime nga një Drerë i ngathët fluturues dhe kokat në Polin e Veriut për të ruajtur një Babadimer dhe flotën e tij të fluturimit
0 /0
Barbie: The Princess & The Popstar
0
HD
Barbie: The Princess & The Popstar
Në këtë aventurë muzikore, Barbi si Tori, princesha zemër mirë e Meribellës e cila preferon të këndojë dhe të kërcejë dhe jo të kryejë detyrat e saj mbretërore Për më shum shiko filmin.
0 /0
Jingle All the Way
0
HD
Jingle All the Way
Një baba vendos të realizoj një ëndërr të pamundur pak para Krishtlindjeve për djalin e tij. Do të bëhet Torbo-Man, një figurë aksioni.
0 /0
Arthur Christmas (2011)
0
HD
Arthur Christmas (2011)
Arturi vendoset në një mision me babain e Nikut për të i'a dërguar një dhuratë një vajzeje të re për më pak se 2 orë.
0 /0
Storks (2016)
10
Storks (2016)
Lejlekët kana kaluar nga dërgesat e bebeve te dërgesat e pakove. Por kur shfaqet një kërkesë për bebe, lejleku më i zoti duhet të përpiqet shumë të ndreqë gabimin, duke e dërguar beben në shtëpi...
10 /1
Legends of the Hidden Temple (2016)
0
HD
Legends of the Hidden Temple (2016)
Tre vëllezërit e motrat largohen nga një tempull i erret në një xhungël dhe me pas e gjejne veten të zhytur në një mision të vërtetë të jetës përbërë nga pengesat që duhet ti përfundojnë në mënyrë që të shpëtojnë gjallë.
0 /0
Moana (2016)
8.9
CAM
Moana (2016)
Një vajze e re përdor talentin e saj në lundrim për t’u nisur drejt një ishull imagjinar. Aventurës së saj i bashkohet heroi i saj, gjysmëperëndia legjendare Maui.
8.9 /29
Piper (2016)
8
HD
Piper (2016)
Një zog nënë përpiqet të mësojë të voglin e saj se si ta gjejë ushqimin vet. Në këtë proces, përballet me një përvojë të vështirë për të kapërcyer mënyrën se si të mbijetojnë.
8 /1
The Great Gilly Hopkins (2016)
0
HD
The Great Gilly Hopkins (2016)
Një 12-vjeçare, e çmendur dhe e zgjuar, e quajtur Xhilli Hopkins e gjen veten sa nga një shtëpi adoptimi në një tjetër, derisa takon Maime Troterin.
0 /0
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
8.4
HD
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
Aventurat e shkrimtarit Newt Scamander në komunitetin sekret të shtrigave dhe magjistarëve në New York, shtatëdhjetë vjet përpara se Harry Potter të lexonte librin e tij në shkollë.
8.4 /16
Trolls (2016)
7
HD
Trolls (2016)
Pasi Bergenët pushtojnë Fshatin e Trollsave, Popi, trolli më i lumtur që ka lindur ndonjëherë, dhe grindaveci Brençi nisen për një udhëtim për të shpëtuar miqtë e tyre.
7 /3
Madagascar: Escape 2 Africa
0
Madagascar: Escape 2 Africa
Kafshët mundohen të kthehen në Nju Jork, por bien në një strehë kafshësh të egra në Afrikë, ku Aleksi ribashkohet me prindërit e tij.
0 /0
Pete’s Dragon (2016)
0
HD
Pete’s Dragon (2016)
Aventurat e një djali jetim të quajtur Pit dhe shokut të tij të ngushtë Eliot, i cili për rastësi është një dragua.
0 /0
Frozen Fever
7
Frozen Fever
Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t’ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund të vendosin më shumë se vetëm festën në rrezik.
7 /3
G-Force (2009)
0
+18
G-Force (2009)
Forca-G, një komedi aventurë që flet për evolucionin më të fundit të programeve të mbuluara qeveritare në trajnimin e kafshëve për të punuar për spiunazhin. Të armatosur me pajisjet të teknologjisë më të fundit për spiunazh, këto kavie tepër të stërvitura zbulojnë se fati i botës është në putrat e tyre. Pjesëtarë të G-Force janë Darvini, lideri i skuadrës i ...
0 /0
Open