Drame

People Like Us
0
People Like Us
"Semi eshte nje ndermjetes, i cili merret me shkembime te perbashketa. Papritur ai zbulon se i vdes babai i cili jetonte ne Los Anxhelos. Ai duhet t'i anuloje punet e tij qe te shkoje tek funerali i babait dhe pasi arrin atje ai do te zbuloje shume gjera qe nuk i dinte kohe me pare, madje do te njihet me motren qe ...
0 /0
Boyz n the Hood
0
Boyz n the Hood
Filmi tregon jeten e tre djemve te rinj qe jetonin ne getot e Krenshout ne Los Anxhelos, duke treguar ceshtjet e rraces, marrdheniet, dhunen dhe idete e se ardhmes.
0 /0
Loving
0

Loving

2016
Loving
Historia e Ricard dhe Mildred Loving, cift nder-racor, sfida e arrstimit te te cileve kunder martesave te perziera ne Virxhinia, coi ne nje beteje ligjore qe do te perfundonte ne Gjykaten e Larte.
0 /0
The Voyeur
0
+18HD

The Voyeur

1994
The Voyeur
"FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Nje profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e tradhton me babane e tij."
0 /0
Lion
0

Lion

2016
Lion
Filmi tregon historine e jashtezakonshme te nje 5 vje‡ari, Saruse, qe perfundon gabimisht ne nje tren dhe humbet ne Kalkute. Jeta e tij ndryshon teresisht kur ai adoptohet nga nje familje australiane, por gjithmone vazhdon te mendoje per mamane, vellain e motren e tij ne Indi. Shume vite me vone, tanime i rritur, nxitet nga miqte dhe e dashura ...
0 /0
Fifty Shades Darker (2017)
8.5
CAMHD
Fifty Shades Darker (2017)
Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin e saj më parë.
8.5 /47
Manchester by the Sea (2016)
0
HD
Manchester by the Sea (2016)
Një xhaxha detyrohet të kujdeset për nipin e tij adoleshent pasi atij i vdes i ati.
0 /0
Baar Baar Dekho
4
HD
Baar Baar Dekho
Ne kete film paraqiten uljet dhe ngritjet ne nje lidhje romantike.
4 /3
Aatma
10
HD

Aatma

 
Aatma
Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
10 /1
The Family Fang (2015)
0
HD
The Family Fang (2015)
Vėlla e motėr rikthehen nė shtėpi pėr tė kėrkuar prindėrit e tyre tė famshėm.
0 /0
Stake Land (2010)
0
HD
Stake Land (2010)
Martini ishte njė djalosh i zakonshėm adoleshent para se vendi tė rrėnohej nė njė humnerė katastrofe ekonomike dhe politike. Njė epidemi vampirėsh ka pėrfshirė atė ēfarė ka mbetur nga qytetet e braktisura tė kombit dhe ėshtė nė dorė tė Zotėrisė, njė gjahtari tė ashpėr vampirėsh, ta ēojė Martinin shėndoshė e mirė nė veri tė Kanadasė, Edenin e Ri tė kontinentit.
0 /0
Sex and Lucia (2001) +18
0
Sex and Lucia (2001) +18
Jetėt e disa personave takohen nė njė ishull tė izoluar. Tė gjithė bashkohen nė novelėn e njė autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatėrruar qė ka bėrė midis novelės dhe jetės sė tij personale.
0 /0
Nocturnal Animals (2016)
0
HD
Nocturnal Animals (2016)
Njė pronare e pasur e njė galerie arti, pėrndiqet nga romani i ish-burrit tė saj. Njė triller i dhunshėm qė ajo e interpreton si njė tregim hakmarrje.
0 /0
My Father Die (2016)
10
HD
My Father Die (2016)
"My Father Die" : Asheri pasi merr vesh pėr lirimin e babait tė tij nga burgu pėr sjellje tė mirė, pėrgatitet tė hakmerret ndaj tij pėr shkak se ai i vrau vėllain.
10 /1
Jackie (2016)
0
Jackie (2016)
Menjėherė pas vrasjes sė presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parė Jacqueline Kennedy lufton me hidhėrimin dhe traumėn e humbjes pėr tė rigjetur besimin, pėr tė ngushėlluar fėmijėt e saj dhe pėr tė rikonfirmuar trashėgiminė historike tė tė shoqit.
0 /0
Call of the Wolf (2016)
10
Call of the Wolf (2016)
Tė rrėmbyer dhe tė ngecur nė njė stuhi dėbore, ky thriller flet pėr dy tė panjohur qė duhet tė tregohen m tė zgjuar se njė vrasės qė s'e kanė parė.
10 /1
Bleed for This (2016)
0
HD
Bleed for This (2016)
The inspirational story of World Champion Boxer Vinny Pazienza, who after a near fatal car crash, which left him not knowing if he'd ever walk again, made one of sports most incredible comebacks.
0 /0
American Pastoral (2016)
0
American Pastoral (2016)
Një yll tradicional amerikan kolegji dhe mbretëresha e tij e bukurisë shohin se si jeta e tyre perfekte shembet, kur vajza e tyre bashkohet me protestat e viteve 60 në Amerikë.
0 /0
A History of Violence (2005)
0
HD
A History of Violence (2005)
KUJDES: KY FILM PERMBAN NUDITET DHE SKENA DHUNE! Një burrë i thjeshtë e gjen veten hero pas një sulmi në restorantin e tij. Por akti i tij heroik sjell në qytet jo vetëm gazetarë e kanale televizive, por edhe disa miq nga e kaluara e errët.
0 /0
Dangal (2016)
10
HD
Dangal (2016)
Historia e vërtetë e ish mundësit Mahavir Singh Phogat dhe ndeshjet e dy bijave të tij drejt lavdisë në sportin e mundjes.
10 /2
Open