Drame

Small Crimes
0
HD
Small Crimes
Një polic i korruptuar del nga burgu pas 6 viteve dhe përpiqet të tregojë se ka ndryshuar, por e shkuara e tij do mundohet ta pengojë atë.
0 /0
The Space Between Us
0
HD
The Space Between Us
Njeriu i parë që lind në Mars udhëton në Tokë për herë të parë, duke parë bukuritë e botës për herë të parë. Ai bashkohet me një vajzë të re dhe kërkon babanë e tij në Tokë.
0 /0
Fallen
0
HD

Fallen

2016
Fallen
Një vajzë e re e gjen veten në një shkollë edukimi pas terapisë duke qenë se është fajësuar për vdekjen e një djali të ri. Në shkollë, ajo bie në dashuri me një nga studentët, pa e ditur që ai është engjëll dhe e ka dashur për mijëra vjet.
0 /0
Fasten Your Seatbelts
0
HD
Fasten Your Seatbelts
Elena dhe Antonio dashurohen me njëri-tjetrin pavarësisht pengesave që i ndajnë. A triumfon dashuria edhe mbi vdekjen?
0 /0
Sand Castle
0
HD
Sand Castle
Sand Castle zhvillohet gjatë pushtimit të Irakut, kur një ekip i ushtrisë amerikane mundohet të mbrojë një fshat të vogël.
0 /0
The Heir Apparent: Largo Winch
2
HD
The Heir Apparent: Largo Winch
Pasi një miliarder i fuqishëm vritet, djali i tij i adoptuar në mënyrë sekrete duhet të provojë që është i duhuri për të trashëguar pasurinë, të gjejë vrasësit e babait dhe t'i pengojë që t'i marrin kompaninë...
2 /1
Gold
0
HD

Gold

2016
Gold
Keni Uells, një zbulues mineralesh, të cilit puna nuk po i ecën shumë mirë, njeh një gjeolog dhe së bashku nisin një rrugëtim për të gjetur ar në një xhungël të paeksploruar të Indonezisë.
0 /0
13 Reasons Why
8.4
13 Reasons Why
Ndërkohë që shkolla e tyre mban zi për vdekjen e Hana Bejkër, miku I saj Klei merr një kuti me kaseta që përmbajnë mesazhe të regjistruara prej saj përpara se të kryente vetëvrasje.
8.4 /5
The Time Traveler’s Wife
0
The Time Traveler’s Wife
Për shkak të një çrregullimi gjenetik, bibliotekari bukurosh Henry DeTamble vullnetarisht zvarritet nëpër kohë, duke u shfaqur në momente të ndryshme në jetën e artistes bukuroshe Clare Abshire, e cila është dashuria e tij e vërtetë.
0 /0
Panfilov’s 28 Men
0
HD
Panfilov’s 28 Men
Gjatë luftës së dytë botërore, një grup prej 28 ushtarësh, në Rusinë e vitit 1941 mundohen të ndalojnë të vetëm një mësymje gjermane drejt Moskës. Edhe pse me municione të pakëta do mundohen trimërisht deri në fund të mbrojnë atdheun.
0 /0
Stuck in Love
0
HD
Stuck in Love
Një familje shkrimtarësh dhe nje histori me dashuri, tradhëti e besim. Një jetë mes librash e shkrimesh po edhe mes ndjenjash pa fund.
0 /0
Below Her Mouth
0
+18HD
Below Her Mouth
KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! "Below Her Mouth" : Një lidhje romantike dhe e nxehtë seksualisht do të lindi papritur mes dy vajzave pasi njihen në një lokal...
0 /0
A Dog’s Purpose
10
HD
A Dog’s Purpose
Një qen kërkon të zbulojë qëllimin e jetës, gjatë rrjedhës së disa jetëve dhe pronarëve të ndryshëm që kalon, duke u bërë kështu pjesë e shumë aventurave dhe momenteve prekëse.
10 /2
Fences
0

Fences

2016
Fences
Një afro-amerikan përpiqet të rrisë familjen e tij në SHBA-në e viteve 1950 teksa zgjidh problemet që i dalin para.
0 /0
The Best of Me
6.5
HD
The Best of Me
Historia e Amanda dhe Douzon, dikur gjimnazistë, pas disa vitesh rigjejnë njëri-tjetrin dhe dashurinë e humbur.
6.5 /2
24 Weeks
0
HD

24 Weeks

2016
24 Weeks
Një grua e martuar, e lumtur ka një vajzë, dhe është pothuajse gjashtë muajshe shtatzënë kur i lindin dyshime nëse e do me të vërtetë një fëmijë tjetër, pasi kjo mund të ndikojë në karrierë dhe mendon opsionin e një aborti të vonë.
0 /0
The Legend Is Born: Ip Man
0
HD
The Legend Is Born: Ip Man
Rezistenca e Ip Man-it kundër pushtuesit të huaj, së bashku me marrëdhëniet e tij, nën mbikëqyrjen e mjeshtrit të ri Wing Chun.
0 /0
Fuck Up
0
HD

Fuck Up

2012
Fuck Up
Një grup shokësh të ngushtë nga fëmjijëria bashkohen pasi jetët e tyre kanë marrë drejtime të ndryshme. Aventura dhe rreziqe do u shfaqen para dhe mund t'i bëjnë të humbasin dhe jetën, por jo miqësinë e njëri-tjetrit.
0 /0
The Hurricane
9
HD
The Hurricane
Historia e vërtetë e Rubin 'Hurricane' Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për të vërtetuar pafajsinë e tij.
9 /1
Waffle Street
10
HD
Waffle Street
Waffle Street është historia e vërtetë e Jimmy Adams, një V.P. i cili nga nje pasuri prej 30 miliard $,humb punën e tij dhe shkon duke punuar si një kamerier në një dyqan me waffle.
10 /1