Krim

Small Crimes
0
HD
Small Crimes
Një polic i korruptuar del nga burgu pas 6 viteve dhe përpiqet të tregojë se ka ndryshuar, por e shkuara e tij do mundohet ta pengojë atë.
0 /0
Marauders
8
HD

Marauders

2016
Marauders
Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.
8 /1
Traffic
0
HD

Traffic

2000
Traffic
Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një e droguar.
0 /0
Black Mass
10
HD

Black Mass

2015
Black Mass
Historia e vërtetë e “Bardhoshi” Bolxhër, vëllai i një senatori shteti dhe krimineli më famëkeq në historinë e Bostonit të jugut, i cili u bë një informator i FBI-së për të hequr qafe një familje Mafie që preku territorin e tij.
10 /1
Mafia!
0
HD

Mafia!

1998
Mafia!
Pas atentatit që i bëhet kreut të Mafies, Vinçenco Kortinos, i biri, Entoni Kortino, merr në dorë drejtimin e biznesit të familjes. Por familjet që duan t'i vrasin të atin, mundohen që t'i prishin punë duke i dërguar një femër të bukur që ta shpërqëndrojë. Do dashurohet me të apo do kthehet tek ish e dashura, Dajen?
0 /0
Bloodrunners
0
HD
Bloodrunners
Ngjarja është vendosur në ndalimin me ligj të pijeve alkoolike në vitin 1930. Një polic i korruptuar zbulon se kontrabandisti më popullor i qytetit ka qenë i infiltruar me vampirët.
0 /0
We’re the Millers
0
HD
We’re the Millers
Dejvid Klarku një shpërndarës i vogël droge grabitet nga disa të panjohur. Më pas ai kërcënohet nga shefi i tij për paratë e mallit. Për ti dhënë zgjidhje gjith kësaj rrëmuje, ai krijon një familje false, si pjesë për planin e tij për të lëvizur një sasi të “vogël” marihuane nga Meksika në SH.B.A.
0 /0
Sea of Love
0
HD
Sea of Love
Një detektiv duke duke hetuar një seri te vrasjeve , ai involvohet me një grua që mund të jetë fajtorja.
0 /0
Get the Girl
0
HD
Get the Girl
Një djalosh i pasur planifikon një rrëmbim të sajuar të gocës që dashuronte në mënyrë që të bëhej hero dhe të fitonte vëmendjen e saj. Por kur një nga rrëmbyesit e paguar aksidentalisht u vra gjatë sajesës, u detyrua të shpëtonte jetën e saj pa u zbuluar.
0 /0
Golden Years
0
HD
Golden Years
Një grup të moshuarish mashtrohen për pensionet e tyre të cilët u mbahen padrejtësisht. Kjo i çon të planifikojnë një vjedhje banke e cila mund të shpëtojë, por dhe rrezikojë jetët e tyre.
0 /0
Kahaani 2
0

Kahaani 2

2016
Kahaani 2
Nje grua me te shkuar te mistershme akuzohet per rrebim dhe vrasje .
0 /0
Raees
0
HD

Raees

2017
Raees
Duke kritikuar perdorimin e alkolit dhe te droges ne Gujarat ky film tregon historine e nje kontrabandisti alkoli biznesi te cilit sfidohet nga nje polic i fort,
0 /0
Blitz
5.5
HD

Blitz

2011
Blitz
Një vrasës policësh kërkon hakmarrje. Dy kolegë të rinj vendosin të bashkëpunojnë për të kapur kriminelin që po u vret kolegët. Nganjëherë drejtësia nuk anon nga të drejtit.
5.5 /2
The Fate of the Furious
9.3
The Fate of the Furious
Vini re: Për shkak se kualiteti i zërit nuk është shumë i dëgjueshëm, po presim një cilësi më të qartë për t'u dëgjuar dhe do ta përkthejmë me titra shqip! Ju falënderojmë për mirëkuptimin! Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida ...
9.3 /27
Sleepless
8.5
HD

Sleepless

2017
Sleepless
Slepless : Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas.
8.5 /2
State Property (2002)
0
State Property (2002)
Për të arritur Ëndrrën Amerikane dhe pushtetin, Binsi me bandën e tij, pushtojnë qytetin duke bere masakra. Por a do t'ia arrije ai te gjeje një zgjidhje kur has vështirësi me bande e te Paprekshmit (Jay-Z)? Shikoni filmin për më tepër...
0 /0
Captivity
6

Captivity

2007
Captivity
The sought-after images of top model, Jennifer, adorn magazine covers and billboards worldwide. When alone at a charity event, she is abducted and incarcerated in a cell with another prisoner. When their captor subjects the two to torture, and commit to escaping the chamber of horrors before they're killed.
6 /3
I Don’t Feel at Home in This World Anymore
5.7
I Don’t Feel at Home in This World Anymore
When a depressed woman is burglarized, she finds a new sense of purpose by tracking down the thieves alongside her obnoxious neighbor. But they soon find themselves dangerously out of their depth against a pack of degenerate criminals.
5.7 /3
Force 2
8.3

Force 2

2016
Force 2
ACP Yashvardhan teams up RAW Agent KK to bring down the master mind terrorist, Shiv.
8.3 /7
The Protector
9.6
The Protector
Billy Wong is a New York City cop whose partner is gunned down during a robbery. Billy and his new partner, Danny Garoni, are working security at a fashion show when a wealthy man's daughter, Laura Shapiro, is kidnapped. The Federal authorities suspect that Laura's father is involved with Mr. Ko, a Hong Kong drug kingpin, so the NYC police ...
9.6 /5