Komedi

Rubber (2010)
0
HD
Rubber (2010)
Një një qytet të shkretë një gomë makine që ka fuqinë shkatërruese është bërë vrasëse e shum njerzeve , ndërsa një grua misterioze bëhet obsesion i tij.
0 /0
Arthur (2011)
0
HD
Arthur (2011)
Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në pasurinë e tij të pafund dhe në dadon e tij të përjetshme Hobson (fituesja e Academy Award Helen Mirren) për ta mbajtur larg telasheve. Tani ai përballet me sfidën e tij më të madhe: të zgjedhë midis ...
0 /0
La La Land (2016)
8.6
HD
La La Land (2016)
Një pianist xhazi në Los Angeles bie në dashuri me një vajzë që aspiron të bëhet aktore.
8.6 /7
Everything Must Go
0
Everything Must Go
Gjerat nuk janë në vije kur një i alkoolizuar humbë gruan dhe punën e tij, duke u përpjekur ai te mbaje lidhjen gjerat ndryshojnë kur një fqinje i ri mund të jetë çelësi për kthimin e tij...
0 /0
Eight Crazy Nights (2002)
10
HD
Eight Crazy Nights (2002)
Dejvi Stoun është djali i prapë i qytetit Djuksberi. Pas peripecisë së fundit, shansin e fundit për t'i shpëtuar burgut ia jep arbitri i vjetër Duval. Dejvit i duhet të mësojë të sillet mirë e të lërë mënjanë zakonet e tij të këqija. Por jo çdo gjë do të shkojë siç pritet.
10 /1
Singam 2  (2013)
10
Singam 2 (2013)
Nje polic i zoti ben nje operacion dhe zbulon aktivitete kriminale ne det prane nje qyteti bregdetar.
10 /1
Kabul Express (2006)
0
HD
Kabul Express (2006)
5 njerez, dy gazetare indian nje gazetar amerikan nje guidues afgan dhe nje ushtar taleban qe i merr te gjithe peng bejne nje udhetim 48 oresh neper afganistan me nje makin te quajtur Kabul Express. Filmi tregon per lidhjen qe krijuan keto karaktere te ndryshem mes tyre gjate ketij udhetimi.
0 /0
Yogi Bear (2010)
0
HD
Yogi Bear (2010)
Një regjisor dokumentar udhëton në Jellystone Park për të xhiruar një projekt dhe më shpejt kalon shtigjet me Yogi Bear, ndihmës Boo-Boo e tij, dhe Ranger Smith.
0 /0
Midnight in Paris
0
Midnight in Paris
A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the illusion that a life different from their own is better.
0 /0
Knight and Day
0
Knight and Day
A fugitive couple goes on a glamorous and sometimes deadly adventure where nothing and no one – even themselves – are what they seem. Amid shifting alliances and unexpected betrayals, they race across the globe, with their survival ultimately hinging on the battle of truth vs. trust.
0 /0
Kevin Hart: What Now?
4
Kevin Hart: What Now?
Komediani Kevin Hart performon para një publiku prej 50 000 njerëzish në stadiumin e hapur të Filadelfias, fusha Lincoln Financial
4 /1
Baked in Brooklyn
10
Baked in Brooklyn
A recent college graduate decides to sell marijuana on the streets of Manhattan after losing his job at a consulting firm. He soon meets the girl of his dreams. With an unsupportive girlfriend, an increase of clienteles, and the growing threats of being caught or killed, he soon realizes he is in way over his head.
10 /1
Zookeeper
0

Zookeeper

2011
Zookeeper
A comedy about a zookeeper who might be great with animals, but he doesn't know anything about the birds and the bees. The man can't find love, so he decides to quit his job at the zoo, but his animal friends try to stop him and teach him that Mother Nature knows best when it comes to love.
0 /0
MouseHunt
0

MouseHunt

1997
MouseHunt
Down-on-their luck brothers, Lars and Ernie Smuntz, aren't happy with the crumbling old mansion they inherit... until they discover the estate is worth millions. Before they can cash in, they have to rid the house of it's single, stubborn occupant: a tiny and tenacious mouse.
0 /0
Masterminds (2016)
0
HD
Masterminds (2016)
Një roje në një kompani furgonësh të blinduar në pjesën jugore të SHBA-së, organizon një nga grabitjet më të mëdha bankare në historinë e Amerikës. Bazuar në grabitjen e Lumis Fargo në Tetor të vitit 1997.
0 /0
Sing (2016)
10
CAMHD
Sing (2016)
Një koalë e quajtur Buster Moon ka një mundësi të fundit për t’i rikthyer shkëlqimin teatrit të tij, duke organizuar konkursin më të madh të këndimit në botë.
10 /2
Code Name: The Cleaner (2007)
0
HD
Code Name: The Cleaner (2007)
Cedric e luan Jakun, një djalë në dukje të rregullt që nuk ka ide se kush është ai, pasi u godit në kokë nga një sulmues misteriozë; kur ai e gjen veten të ngatërruar me qeverin…
0 /0
Bachelorette (2012)
0
HD
Bachelorette (2012)
Tre shoqeve i kerkohet qe te jene shoqerueset e nderit ne dasmen e vajzes qe dikur ata talleshin ne shkolle te mesme.
0 /0
Middle School: The Worst Years of My Life (2016)
10
Middle School: The Worst Years of My Life (2016)
"Shkolla e Mesme: vitet më të këqija të jetës sime" : Adoleshentit të urtë dhe shumë krijues Rejf Katçadorian i ka ka ardhur në majë të hundës me manitë e shkollës së tij për rregullat aq sa kjo dëmton çdo lloj kreativiteti. I dëshpëruar për të ndryshuar gjërat, Rejf dhe shoku i tij i ngushtë krijojnë një plan: të thyejnë ...
10 /2
American Honey (2016)
0
HD
American Honey (2016)
Një vajzë adoleshente me asgjë për të humbur, bashkohet me një grup njerëzish dhe së bashku festojnë, thyejnë ligjin dhe dashurohen teksa lëvizin nëpër Amerikë.
0 /0
Open