Z for Zachariah

Z for Zachariah

After the end of the world she thought she was alone. She was wrong. Aug. 13, 2015 Iceland, Switzerland, New Zealand, USA PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Craig Zobel
Director

Cast

Synopsis

Ndjekja e një katastrofe që gati fshiu gjithë njerëzimin, një shkencëtar dhe një minator konkurojnë për dashurinë e një gruaje, e cila mund të jetë e fundit në tokë.

Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Z for Zachariah
Original title Z for Zachariah
IMDb Rating 6.0 17,374 votes
TMDb Rating 5.4 164 votes

Similar titles

Good Will Hunting (1997)
A Christmas Carol
The D Train
The Way He Looks
The Fate of the Furious
The Snare (2017)
Alien: Covenant
The Revenant
The Immigrant
Blackhat
Snowden (2016)
Pichaikkaran (2016)