what going on?
Wild Card

Wild Card

Never bet against a man with a killer hand. Jan. 14, 2015 USA R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Synopsis

Kur një truprojë e Las Vegasit me aftësi vdekjeprurëse dhe me probleme rreth kumarit hyn në telashe me një mafie, i mbetet një dramë e fundit… dhe kjo është gjithçka ose asgjë.

Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Wild Card
Original title Wild Card
IMDb Rating 5.6 37,073 votes
TMDb Rating 5.3 467 votes

Similar titles

Seven Psychopaths
Rush
Ritual
4 Minute Mile
The Great Gilly Hopkins (2016)
Odd Thomas
Melissa P.
When the Bough Breaks (2016)
Deepwater Horizon (2016)
Nëntori i dytë (1982)
The Kings of Summer
Code Name: The Cleaner (2007)