The Way He Looks

The Way He Looks

Not every love happens at first sight. Mar. 28, 2014 Brazil 100 Min. NOT RATED
Your rating: 0
6.5 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Leonardo eshte nje adoleshent i verber jeta e tij e perditshme lidhja me shoqen e tij te ngushte Xhovana dhe menyra se si e shef boten ndryshon komplet ne mberritjen e Gabrielit

The Way He Looks
The Way He Looks
The Way He Looks
Original title Hoje eu quero voltar sozinho
IMDb Rating 8.0 13,199 votes
TMDb Rating 7.7 136 votes

Similar titles

The Rover
Fifty Shades of Grey
Bachelorette (2012)
Suburra
Hero
The Kite Runner
Shivaay
Seoul Station (2016)
Coldwater
Dogtooth
Spring Breakers
I.D.