what going on?
Wakefield

Wakefield

Sep. 02, 2016 USA 106 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

“Tensionet nervore dhe streset e jetës së përditshme e detyrojnë Hauardin
të braktisë gruan e tij dhe jetën e përditshme e të jetojë në papafingo për disa javë.”

Original title Wakefield
IMDb Rating 6.4 5,612 votes
TMDb Rating 6.2 45 votes

Similar titles

I.D.
Another Earth
Unbreakable
Fallen
Revenge of the Green Dragons
Hackers
Fighter In The Wind
Aatma
Rudhramadevi
The Fate of the Furious
Kill the Messenger
I Want You