what going on?
Tum Bin 2 (2016)

Tum Bin 2 (2016)

Tum Bin 2 Nov. 18, 2016 India 2 Min. N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Tum Bin 2 flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e re dhe veshtiresite ne vendimmarrje.

Tum Bin 2 (2016)
Tum Bin 2 (2016)
Original title Tum Bin 2
IMDb Rating 4.9 485 votes
TMDb Rating 7 2 votes

Similar titles

Another 9 1/2 Weeks (1997)
A Wish for Christmas
Love & Friendship (2016)
I Want You
Bedtime Stories
Brooklyn
Picture of Beauty
Blue Valentine
(500) Days of Summer
Deadpool
Dear Zindagi (2016)
Midnight in Paris