Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loading...
click on ad to close
HD 889 Views
Trolls (2016)

Trolls (2016)

Oct. 13, 2016 (USA) 90 Min. PG
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Director

Cast

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Zooey Deschanel isBridget (voice)
Bridget (voice)
Russell Brand isCreek (voice)
Creek (voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Gwen Stefani isDJ Suki (voice)
DJ Suki (voice)
Iris Dohrn isBaby Poppy
Baby Poppy
Liam Henry isYoung Branch
Young Branch

Synopsis

Pasi Bergenët pushtojnë Fshatin e Trollsave, Popi, trolli më i lumtur që ka lindur ndonjëherë, dhe grindaveci Brençi nisen për një udhëtim për të shpëtuar miqtë e tyre.

Loading...
Titulli origjinal Trolls
IMDb Rating 6.7 1,743 votes
TMDb Rating 6 101 votes
Open