Toro

Toro

Apr. 22, 2016 Spain N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Nje ish mafioz duhet ti rikthehet zakoneve te vjetra per te shpetuar vellain dhe nipin nga ish bosi i tij.

Toro
Toro
Original title Toro
IMDb Rating 6.0 259 votes
TMDb Rating 5.9 11 votes

Similar titles

Akira (2016)
Ritual
Locke
Adore
Sinister
Interstellar
Masterminds (2016)
The Way He Looks
7 Cases
Se7en
Below Her Mouth
White Lily