what going on?
Thumper

Thumper

Apr. 20, 2017 USA 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Dy adoleshentë, të ardhur nga një lagje e varfër, fillojnë të punojnë për një tregtar droge të rrezikshëm. Ardhja e një vajze të re në qytet dhe marrëdhënia e saj me një nga djemtë, do iu vërë jetët në rrezik. Deri ku do arrijë lidhja e tyre?

Thumper
Original title Thumper
IMDb Rating 6.0 659 votes
TMDb Rating 5.4 votes

Similar titles

The Space Between Us
The Legend Is Born: Ip Man
Before We Go
Antigang (2015)
We’re the Millers
Code Name: The Cleaner (2007)
Sugar Mountain (2016)
Call of the Wolf
The Equalizer
The Godfather
Next
Monster’s Ball