what going on?
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

Oct. 25, 2017 USA 130 Min. PG-13
Your rating: 10
8.3 52 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin e shtepise se tij dhe qyteterimit Asgardian nga duart e plotefuqishme te te pameshirshmes, Hela.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Original title Thor: Ragnarok
IMDb Rating 8.2 121,675 votes
TMDb Rating 7.6 votes

Similar titles

Sausage Party (2016)
Dragon Blade
Viral (2016)
Till We Meet Again
10 Cloverfield Lane (2016)
Sabotage
Canopy
Kingsman: The Secret Service
Rudhramadevi
Legends of the Hidden Temple (2016)
Ace Ventura: When Nature Calls
New Initial D the Movie Legend 2 – Racer