what going on?
This Means War

This Means War

It's SPY Against SPY Feb. 14, 2012 USA 103 Min. PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

FDR dhe Tak janë operativë të fshehtë të CIA-së dhe shokë të ngushtë… derisa të dy bien në dashuri me Lorenën joshëse dhe seksi. Miqësia e tyre vihet në provë ndërsa zhvillojnë një betejë epike për dashurinë e saj, duke përdorur aftësitë e tyre të vëzhgimit dhe një sërë pajisjesh të teknologjisë së lartë. Le të fitojë spiuni më i mirë!

This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
This Means War
Original title This Means War
IMDb Rating 6.3 148,459 votes
TMDb Rating 5.9 947 votes

Similar titles

The Shape of Water
Ninja Apocalypse
Fuck You Goethe
Run Raja Run (2014)
The Notebook (2004)
War of the Arrows (2011)
Captain America: Civil War
Avengers Grimm
10 Years (2011)
The World’s End
Independence Day
The Diary of a Teenage Girl